Менеджер Глюкози дав перший офіційний коментар щодо чуток про розлучення співачки

В останні кілька тижнів у пресі та в пабліках в Мережі регулярно пишуть про те, що співачка Глюкоза розлучається з чоловіком. І хоча поки що зірка та її чоловік ніяк не коментували гучні чутки, з'явився коментар менеджера співачки.

Нагадаємо, що про розлучення Наталії Іонової та Олександра Чистякова заговорили після того, як артистка змінила свій нік в Інстаграм з "Чистякової-Іонової" на "Глюкозу". Потім вона почала акцентувати увагу суто на творчості, а романтичні знімки з чоловіком перестали з'являтися в Instagram. Та й обручку на світських заходах Глюкоза більше не носить. В підтвердження ситуації про крах шлюбу співачки Глюкози в пабліках повідомили, що чоловіка зірки застукали на побаченні з брюнеткою, інформує Ukr.Media.

Хай там що, а знаменита пара, яка виховує двох дочок: 12-річну Лідію і 7-річну Віру, і разом вже більше ніж 13 років, мовчить. Натомість менеджер співачки Олександр Діколь пролив світло на ситуацію. Він обурений поширенням непідтвердженою інформацією:

"Ми не опускаємося до рівня підтвердження або заперечення чуток. Мені дивно, що в нашому суспільстві відбувається подібна ситуація. Хтось десь не знаю яким чином породив цю інформацію, і мені зараз просто обривають телефон. Мене це лякає."

Так що поки що зарано робити якісь висновки.

Зазначимо, що не раз Чистяков і Іонова переживали кризи на ґрунті ревнощів, грюкали дверима, але все одно домовлялися і продовжували жити далі. Вони перебувають у шлюбі з 2006 року. Різниця у віці між подружжям становить 13 років. Чи вдасться їм зараз подолати всі проблеми, ми стежимо за оновленнями.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь