Несподівано: Дженніфер Еністон дружить з Селеною Гомес?

Місяць тому всіх вразила новина про розлучення Дженніфер Еністон і Джастіна Теру. І у Джастіна, за чутками, вже новий роман з канадської художницею Петрою Коллінз. І ось що дивно: від нової пасії колишнього чоловіка Дженніфер відразу відписалась Селена Гомес! Виявилося, Джен і Селена – близькі подруги. Селена захоплювалася Дженніфер з дитинства, передає Ukr.Media.

Селена розповіла, що вперше особисто зіткнулася з "дуже класною і милою Джен" на церемонії нагородження премії Women In Film Crystal and Lucy Awards в 2009 році. Гомес тоді було всього 16, і вона буквально тряслася від страху: "Я зіткнулася з Дженніфер в туалеті. Вона мені посміхнулася і привіталася, а я не знала, що робити! Мої коліна почали трястися, і я втекла". Пізніше Дженніфер запросила Селену додому на кіно і піцу. І вони стали не розлий вода: Еністон дає Селені поради у відносинах, в кар'єрі, ділиться своїм досвідом, як турботлива мама з донькою. Згадуючи про це в своєму інтерв'ю, Гомес каже, що без дружби з Еністон, вона б не змогла досягти таких висот.

"Наша дружба повинна допомогти Селені знайти того єдиного, коханого, з яким хотілося б бути до кінця і померти в один день", – зізнається Дженніфер Еністон.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь