О 15:00 – пресконференція про ініціативу на підтримку культури RES-POL

О 15:00 – пресконференція про ініціативу на підтримку культури RES-POL Медіацентр Україна – Укрінформ 27.02.2024 14:45 Укрінформ 27 лютого о 15:00 – пресконференція з нагоди запуску ініціативи з підтримки української культури RES-POL. 

Організатори: Медіацентр Україна – Укрінформ.

Спікери: Ростислав Карандєєв – т. в. о. міністра культури та інформаційної політики України; Тетяна Шульга – секторна менеджерка з питань культури, прав людини, гендерної рівності та національних меншин при Делегації Європейського Союзу в Україні; Володимир Воробей – директор Громадської спілки "Центр регіонального розвитку", керівник групи експертів проєкту RES-POL.

Чому це цікаво? 

У фокусі ініціативи RES-POL – Rapid Expert Support for Culture and Media Policies in Ukraine (Швидка експертна підтримка політики у сфері культури та медіа в Україні) 4 сектори: культурна спадщина, мистецтво і культура, креативні індустрії, медіа. Експерти розроблятимуть політики національного рівня для цих галузей. Ініціатива реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу і триватиме до березня 2025 року.

Формат заходу – офлайн (Зала 1).

Дивіться на YouTube-каналі Укрінформу.

Культура МКІП Карандєєв

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь