Пам’ятаєте цього актора красеня? Ось чому він зник з екранів на піку популярності

16 липень популярному акторові виповнилося 29 років. До цього віку він встиг знятися в багатьох крутих проєктах, а також кардинально змінити своє життя, інформує Ukr.Media.

Сергій Романович — відомий актор молодіжних серіалів. Він з ранніх років мріяв про кіно, але навіть не думав, що його кар'єра почнеться відразу з головних ролей. Однак несподівано на піку популярності Сергій вирішив залишити улюблену справу і почав займатися бізнесом і підприємництвом.

Більш того, він прийняв іслам, чим здивував своїх рідних і друзів, і почав нове життя з новими цінностями і пріоритетами.

Талановитий підліток

Біографія Сергія Романовича починається в сибірському місті Томську. Хлопець ріс у звичайній родині, яка ніяк не була пов'язана з кіномистецтвом. Однак рідні завжди підтримували всі його починання і ніяк не впливали на його вибір. Відомо, що Сергій комплексував через низький зріст і навіть пив спеціальні препарати, в яких був гормон росту.

На думку хлопця, у нього був комплекс Наполеона, тому що він завжди був активним, брав участь у всіх шкільних постановках, концертах, ходив на різні гуртки і в секції. У дитячі роки Романович займався плаванням, грав у хокей і футбол, співав у хорі, був членом команда КВК і відвідував театральний гурток.

"Я пробував все, поки не знайшов себе в акторстві", — говорить Сергій.

Він вважає, що таким чином заповнював відсутню увагу через своє зростання. Хлопець вірив у свої сили і знав, що колись потрапить в кіно.

"Я з десяти років мріяв стати актором. Це була моя непохитна віра в те, що у мене це вийде. І я не знав як — я просто вірив. Мені ось було років десять, я подивився "Бригаду" з Безруковим тож зрозумів: Серьога, ось він. Це ти. Ти там будеш!", — згадував Романович.

Незважаючи на те, що він жив далеко від Москви, хлопець продовжував вірити, що у нього все вийде. І скоро йому випав шанс взяти участь у проєкті молодіжного саміту «Велика вісімка». У 2006 році його мама побачила рекламу по телевізору і запропонувала пройти кастинг.

Але була одна проблема: брати участь могли ті молоді люди, які добре вчилися, знали англійську мову, а у Сергія успішність була не дуже хорошою. Втім, він все одно відправився на проби і так здивував членів журі, в яке входили Владислав Галкін, Аніта Цой і Дмитро Харатьян, що увійшов в "вісімку" від Новосибірська.

Сергій переїхав до Москви, брав участь у зйомках передачі, у фіналі якої переміг. Він досі дякує батькам, які його тоді підтримали і влаштували піар-кампанію для його перемоги. Зрештою за нього проголосувало 62 відсотки жителів. Завдяки цьому Романович увійшов до складу підсумкової "Великої вісімки", яка повинна була брати участь у саміті і спілкуватися з президентами різних країн.

Саме тут молодий чоловік зустрівся з Олексієм Воробйовим, який тоді тільки починав свій шлях у світ шоу-бізнесу. Співак познайомив Сергія зі своїм агентом. На цьому їх спілкування закінчилося, саміт завершився, і Романович повернувся в рідний Томськ і продовжив вчитися в школі.

Успіх в кіно

Через два роки йому подзвонив агент Воробйова і запропонував приїхати на проби в проєкт "Ласкавий май" — фільм про легендарну російську групу. Сергія затвердили на головну роль — співака Юрія Шатунова. Однак зіркою після прем'єри картини він не став і після завершення зйомок знову поїхав до Томська.

Протягом двох років Сергій готувався до екзаменів, займався з репетиторами і не забував про свою мрію стати актором. Після школи він планував вступити до театрального інституту Москви. Але несподівано йому знову подзвонили агенти і запропонували приїхати в Москву на проби фільму "Втеча".

Романовича затвердили на одну з головних ролей, через що йому довелося складати іспити раніше терміну, щоб швидше приступити до зйомок. Паралельно хлопець складав вступні іспити в театральні вузи і став студентом ВДІКу.

Здається, що всі мрії Сергія здійснилися, але залишалася ще одна — знятися в кіно разом з кумиром Сергієм Безруковим. Бувши студентом другого курсу, Сергій в новорічні свята дивився сайт актора і вирішив написати його менеджеру.

Хлопець розповів, що є великим шанувальником артиста, що він вже знімається в кіно і мріє колись з'явитися в одному кадрі з легендою.

Минуло пів року, Романович вже забув про цей лист, як несподівано йому подзвонили агенти і запропонували знятися в картині, в якій був задіяний і Сергій Безруков. Щастю не було меж, тим більше, що акторові запропонували зіграти брата головного героя, роль якого дісталася Безрукову, у фільмі "Матч".

Втім, справжній успіх до актора прийшов після участі в молодіжних серіалах "Чорнобиль. Зона відчуження", "Коробка", "Метод", "Ольга" та інших.

Однак несподівано на піку популярності Сергій заявив, що йде з кіно і присвячує своє життя більш важливим заняттям. Він почав розвивати свій бізнес, проводити навчальні курси, влаштовувати майстер-класи, створювати свою лінію одягу.

"Моє життя наповнилося чимось новим, крім кіно", — пояснював актор.

Однак Романович каже, що любить акторську професію, але через свої нові переконання повинен йти іншим шляхом. За його визнанням, подивившись останню серію зі своєю участю в серіалі "Ольга", він розплакався, розуміючи, що більше не повернеться на знімальний майданчик.

Що ж спонукало Сергія залишити своє улюблене заняття і почати нове життя?

Релігійність і життя без Кіно

Виявилося, що на рішення Сергія вплинула релігія. У 20 років він вирішив прийняти іслам, хоча до цього був православною людиною, та ходив до церкви.

"Пішов до церкви до священика з таким питанням: ось є друга заповідь в Біблії, де сказано: не створи собі кумира і ніякого його зображення. А як же ми тоді молимося іконам?!". Він якось дуже плутано став мені пояснювати, потім сказав, мовляв, це провідники. Я максималіст по життю і вважав, що якщо написано так, то по — іншому бути не може, а з приводу провідників — це всього лише його думка. Ось так в мені дозрів внутрішній конфлікт, я перестав ходити до церкви, молитися іконам, вирішив, що Бог — в душі, а релігія створена для того, щоб управляти масами", — розповідав Романович.

Пізніше актор вів довгі бесіди зі своїм другом-мусульманином і посперечався, що прочитає Коран. Саме після цього він вирішив, що повинен прийняти іслам.

"Пам'ятаю, коли закінчував читати Коран, то всю решту читав його з виряченими очима. Я був просто вражений: там були відповіді на всі питання! Було відчуття, ніби там розмовляли зі мною. Неначе це для мене написано. Все те, чого я не міг зрозуміти, просто і ясно пояснювалося і доносилося", — говорив актор.

Через два місяці після цього він став мусульманином. За словами Сергія, його життя сильно змінилося, він став розуміти те, на що раніше були одні питання.

"Тверезість розуму, немає більше питань по типу: Як? Чому? За що мені це? Є чітке розуміння: якщо погано, я знаю, за що погано, якщо добре, я знаю, чому добре", — пояснив Сергій.

Через прийняття іншої віри він пішов на жертву і відмовився від кіно. Спочатку актор не погоджувався зніматися в картинах, де є відверті сцени, а пізніше і зовсім прийшов до висновку, що з кінематографа потрібно йти.

Шанувальників завжди цікавило і особисте життя Сергія Романовича. Відомо, що він був одружений на Олександрі Головковій, яка теж є мусульманкою. Пара уклала шлюб за всіма ісламськими традиціями. Однак це не вберегло їх від розставання — в 2016 році подружжя розлучилося.

Багато людей припускали, що розставання сталося через те, що Сергій Романович і Леля Баранова, колега по серіалу "Ольга", стали зустрічатися. Однак ці новини вони ніяк не коментували.

Кілька років тому в одному з інтерв'ю на питання, про те, що б він змінив у своєму житті, якби у нього була машина часу, Сергій відповів: "виправив помилки, завів би сім'ю, у мене були б діти, напевно. Я свого часу пропустив і в підсумку досі без дітей, без сім'ї".

На щастя, і це бажання збулося: минулого року Сергій повідомив, що в Медині у нього народилася дочка, а ось ім'я своєї обраниці він не повідомляє. Однак відомо, що зі своєю коханою Романович вже зіграв весілля.

У Медині актор прожив близько року, а остаточно влаштувався в Стамбулі, де він сьогодні працює, займається бізнесом, а також заробляє на рекламі.

"Живу відмінно. Клімат подобається. Район теж хороший. За відчуттями — так. Мені тут більше подобається, ніж у Москві", — каже Сергій.

Цього року він побував в Африці з благодійною місією і задумав відкрити спеціалізований центр для хворих дітей. Крім того, чоловік випустив книгу "Радикал. 165 сантиметрів боротьби", в якій розповідає про людське життя, про складнощі вибору.

"Я повинен протягом цього життя боротися з якимись своїми пристрастями, у мене мають бути сім'я, діти. Якщо у моїх близьких буде влаштоване життя належним чином, вони не будуть ні в чому потребувати. Я їм допоможу — і своїй дружині, і своїм дітям, і своїм близьким, і своєму другові. Тоді я можу сказати, що Сергій — молодець!" — підсумовує Сергій Романович.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь