Про проблеми зі здоров’ям розповів Валерій Леонтьєв

7 вересня Валерій Леонтьєв мав виступити на "Новій хвилі" в Сочі. Однак на творчий вечір, присвячений Ірині Аллегровій, співак не прийшов.

Шанувальники з нетерпінням чекали виступу Валерія Леонтьєва на творчому вечорі Ірини Аллегрової, проте на сцені його так і не побачили. У уникнення чуток 69-річний артист сам вирішив прокоментувати свою відсутність, інформує Ukr.Media.

У Інстаграм Валерій Леонтьєв повідомив, що його знову підвело здоров'я.

Дорогі друзі! Шкода засмучувати вас, але я, швидше за все, не зможу взяти участь у сьогоднішньому і завтрашньому концертах на "Новій хвилі". Лікарі діагностували пневмонію і категорично заборонили мені виходити на сцену. Я не хочу, щоб моя хвороба обросла домислами й чутками, тому відкрито кажу вам про це. Сподіваюсь, до закриття концерту я встану на ноги.

Варто відзначити, що шанувальники серйозно стурбовані здоров'ям артиста, адже, в червні перед концертом його терміново госпіталізували.

Директор співака Борис Чигирєв додав, що хвороба здолала давно, просто Валерій Якович не звертав на неї уваги: "Крапельниця і відпочинок допоможуть поправити здоров'я".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь