Продюсер “Друзів” розповіла про долю серіалу

62-річна американська продюсер і сценарист Марта Кауффман працює над багатьма різними проектами, але найбільш успішний і знаменитий з них усіх – серіал "Друзі", інформує Ukr.Media.

Не дивно, що при будь-якій можливості журналісти цікавляться про подальшу долю легендарної картини. Так, і чергове інтерв'ю Марти Кауффман не стало винятком.

Сценаристка зізналася, що як би того не хотіли шанувальники, але продовження улюбленого серіалу чекати не варто. Марта просто не бачить у цьому сенсу, так як нова частина цієї історії буде зовсім не такою, якою її хочуть бачити.

"Цей серіал – про той період життя, коли друзі є твоєю сім'єю. Але це вже не так. Ми можемо знову об'єднати шістьох акторів, але в проекті вже не буде тієї душі, яка була раніше. До того ж, не знаю, навіщо нам це потрібно. Шоу досі популярне, люди його люблять. Продовження може розчарувати. Знаєте, "Епізод, який всіх розчарував", – сказала Кауффман.

У бесіді з журналістами знаменитість також згадала про те, як відчула, що "Друзі" стануть чимось особливим і принесуть неймовірний успіх.

"Було два моменти. Перший – коли ми робили дебютну репетицію і читали сцени в кав'ярні. У мене по тілу пробігли мурашки і я зрозуміла, що в цьому є щось особливе. Інший момент – коли я йшла по вулиці в кофті з написом Friends, хтось зупинив мене і запитав, що буде далі з Рейчел і Россом", – зізналася Марта.

Додамо, в грудні 2018 року зірка "Друзів" Дженніфер Еністон також говорила, що ні про яке продовження і мови бути не може (хоча вона сама була б не проти). Але натомість може з'явитися рімейк стрічки.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь