Сергій Притула зізнався, чому більше не спілкується з Ольгою Фреймут

Довгий час Ольга Фреймут і Сергій Притула були близькими друзями. Познайомившись на проекті "Підйом", вони довгі роки підтримували один одного і не соромилися демонструвати теплі почуття на публіці. Спільні фото, коментарі під знімками один одного в соціальних мережах, відео… Проте в якийсь момент зірки перестали спілкуватися і шанувальники почали задаватися питанням, що ж відбулося між друзями?

Не так давно Притула став гостем телешоу "Зірковий шлях" на телеканалі "Україна", в якому вперше розповів про конфлікт з Фреймут, інформує Ukr.Media.

"Все було гаразд аж до 2013 року, коли за Ольгу Фреймут почали конкурувати одразу два канали. Новий і 1+1, який намагався захантити її, переманити. Я зустрівся 16 грудня з Фреймут, кажу: я розумію там за тебе торги, але мені ти хоч можеш сказати, якщо ти іншим не розказуєш, ти лишаєшся чи ти йдеш? І вона каже: "Сергійко, я залишаюся". Мене набирає продюсер шоу і каже: "Ти в курсі, що Оля позавчора підписала контракт з Плюсами? 16-го мені сказала, що лишається, а 19-го підписала контракт з Плюсами. Я, звичайно, дуже перепрошую, але мені чесно глибоко начхати було на стосунки моєї партнерки з керівництвом Нового каналу, з бухгалтерією Нового каналу, з ким завгодно на Новому каналі. Але блін, були дуже хороші стосунки. І отакі ножі в спину я дуже не люблю",

– поділився Сергій і згадав ще про один випадок, після якого він навіть не вітає Фреймут з днем народження:

"Минулого року я привітав Олю з днем народження. Ми були в Стамбулі сім'єю і ми з малим записали їй хвилинне відео. Оля відео з приватного листування обрізала, виставила в Інстаграм, щоб всі подивилися, як Притула за нею сохне. Ну що це, це дурдом якийсь, це некрасиво. І цього року я вже Олю не вітав з днем народження. Я не знаю просто, як вона може такі речі далі використовувати. Тому сподіваюся в неї достатньо широке коло друзів, якими вона готова далі жертвувати".

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь