Сестра Белли та Джіджі Хадід стала моделлю, але не всім це сподобалося

Ті, хто хоч трохи знайомі зі світом моди, напевно знають, наскільки домінуючими стали останніми роками сестри Хадід. Що вже казати, вони буквально захопили покази. Але, зважаючи на все, зупинятися на досягнутому знамените сімейство не має наміру. Адже, як з'ясувалося, стати моделлю вирішила старша дочка мільярдера Алана Хадід. На жаль, 38-річну красуню оцінили не всі, інформує Ukr.Media.

Алана Хадід

Дебютний прохід Алана Хадід здійснила на Тижні моди у Копенгагені. Саме тут, на березі моря у столиці Данії, старша спадкоємиця Мохамеда Хадіда відкрила довгоочікуваний показ Sask Potts. І, що вже приховувати, 38-річній моделі вдалося це без будь-яких проблем. Більше того, сам батько сімейства був гордий побачити новий талант своєї дочки.

"Ще одна суперзірка у модельній династії Хадід. Вітаю тебе та команду. Прохід був майстерним!" — Поділився чоловік у соцмережах. І з ним важко не погодитись. Адже Алана, хоч і не маючи великого досвіду, змогла гідно триматися на рівні своїх молодших сестер.

До речі, для відкриття Тижня моди Хадід обрала бра з макраме, укорочений бежевий піджак, синю спідницю з блискітками та джинси. Даний образ є даниною поваги до еклектичного підходу до вибору одягу. Примітно, що подібне змішання стилів та ідей неймовірно популярне серед скандинавських модниць. Адже північні красуні явно розуміються на моді.

«Куди дивляться дизайнери?»

Але деякі користувачі Мережі залишилися менш задоволеними експериментами старшої дочки Хадід. Так, наприклад, у коментарях можна незмінно натрапити на незадоволених глядачів, чиї очікування від зовнішності спадкоємиці мільярдера були значно вищими. "Мені 36, а це що за змучена бабця, у якої ніби 30 дітей? Жахливо! Чому всі вирішили, що так можна просто взяти та стати моделлю? Куди дивляться дизайнери?"

На щастя, інші користувачі нагадали раптовим критикам, що вони й самі можуть не відрізнятися модельною зовнішністю. До того ж, на сьогодні значно більше цінується зовсім не інстаграмна зовнішність, а натуральність. Що вже казати, ще 2019 року Беллу визнавали найкрасивішою жінкою у світі.

До речі, для самої Алани робота у світі моди далеко не новинка. 38-річна спадкоємиця Хадід є успішним стилістом і навіть дизайнером. Більше того, вона також займається розкручуванням власних брендів одягу Current Moji та Lou & Grey. А тому за бажання сестра Белли та Джіджі Хадід явно може продовжити свої експерименти на подіумі.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь