Скандал на “M1 Music Awards 2017”: Могилевської відключили звук

На премії "M1 Music Awards 2017", яка проходила 9 грудня в київському Палаці Спорту, сталося непередбачене, передає Ukr.Media. Виступ однієї з найяскравіших зірок українського шоу-бізнесу Наталії Могилевської було практично зірвано. Співачка співала наживо. Вона не тримала в руках мікрофон, а використовувала мікрофон-навушник, щоб мати можливість танцювати.

Коли почався виступ, на обличчі Могилевської можна було побачити розгубленість. Вона стала співати, але звук "гуляв", іноді пропадаючи взагалі. Звичайно, оскільки це був прямий ефір, виступ не стали зупиняти, і Наталя примудрилася підлаштуватися і продовжувати співати. Але в якийсь момент, відвернувшись від залу в танці, вона сказала в мікрофон, звертаючись, мабуть, до техперсоналу: "Я себе не чую".

Тут же фоном включили фонограму, хоча Могилевська все одно продовжила співати наживо. Але, мабуть, через хвилювання, голос співачки став зриватися, їй не вистачало дихання і звук в цілому залишав бажати кращого.

Зате картинка не постраждала. Слід віддати належне професіоналізму Наталії Могилевської: вона ні на мить не зупинилася і жодного разу не збилася в танці, незважаючи на переживання з-за такої незручної ситуації.

Публіка змогла насолодитися відточеними рухами зірки, а також оцінити її струнку фігуру, яку не приховувало "гола" сукня. Після виступу співачка відразу ж поділилася своїми переживаннями в Instagram.

“На сцені М1 сьогодні стався технічний збій. На сцені взагалі не було звуку. Я не розуміла де співати і де танцювати половину кімнати. Це дуже дивно. Такого за мої 20 років на сцені ще не було. Ми з'ясовуємо, що сталося. Я обов'язково розповім." – повідомила Наталія передплатникам.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь