Соломія Вітвіцька відверто розповіла про поділ нерухомості з колишнім чоловіком

Українська телеведуча Соломія Вітвіцька нещодавно розлучилася зі своїм чоловіком. Вона зважилася на те, щоб дати відверте інтерв'ю, в якому торкнулася теми особистого життя. Ведуча розповіла, як вирішила питання поділу спільного з екс-чоловіком майна. Як зазначила Соломія, після розлучення вони з чоловіком підтримують хороші стосунки, інформує Ukr.Media.

Соломія зізналася, що спочатку їй було нестерпно важко. Вона не могла уявити своє життя без Влада Кочаткова, з яким прожила багато років у шлюбі. І тільки лише завдяки роботі і насиченому графіку жінці вдалося впоратися з особистою трагедією, і відволіктися. Зараз Вітвіцька розпочала новий етап життя. Також вона зізналася, що подаючи заяву на розлучення, дуже довго плакала.

Зараз телеведуча проживає на орендованій квартирі. Раніше вона з Владом проживала в спільному будинку, який після розлучення продали, і поділили виручені гроші навпіл. Соломія зізналася, що тривалий час не розповідала близьким про розлучення, і ніхто не міг подумати про те, що вона і Влад більше не разом. Про розлучення її друзі дізналися через два місяці. Але, жінка не шкодує про своє рішення. Сьогодні вона щаслива і готова до нових відносин.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь