Стала відома головна причина розпаду групи “Время и Стекло”

Популярний співак Олексій Потапенко, більш відомий як Потап, і його колишня дружина Ірина Горова були продюсерами групи "Время и Стекло". Однак цього року успішний колектив, у складі якого Надя Дорофєєва і Позитив, заявили про завершення творчого шляху. Така новина потрясла фанатів, і вони нескінченно задавалися питаннями про те, в чому причина такого рішення, адже дует знаходиться на піку популярності, інформує Ukr.Media.

Після прощального концерту групи "Время и Стекло" Потап вирішив назвати причину розпаду. Як виявилося, Надя Дорофєєва хоче почати сольну кар'єру, тому колективну діяльність вирішили припинити.

"Ну ось і закінчилася епоха…. Практично 11 років… навіть не віриться, особливо, коли ти дійсно отримуєш успіх час починає бігти з шаленою швидкістю, починаються концерти, польоти, зйомки, гроші валяться на голову і починаєш робити більше, краще, сильніше… еволюція… в такому темпі ти навіть не можеш зупиниться і озирнутися, переоцінити, подумати, переосмислити.

Запам'ятайте їх такими, тому що через кілька тижнів ми побачимо їх зовсім іншими — Надю в її сольному проєкті, а Позитива в групі Mozgi, яка випускає новий альбом і вже знімає кліп!!!", — написав Потап в соцмережі.

Як відомо, Олексій Потапенко хотів знайти нових учасників для групи, але фанати негативно сприйняли цю новину, і попросили, щоб продюсер створив новий проєкт, тому що Надю і Позитива замінити буде дуже складно.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь