Стало офіційно відомо, що Оксана Самойлова подає на розлучення з Джиганом

Особисте життя Джигана і Оксани Самойлової кілька тижнів тому стало надбанням громадськості. І після численних чуток і домислів стало відомо офіційно: Оксана Самойлова подає на розлучення з Джиганом, інформує Ukr.Media.

На своїй сторінці в Instagram Оксана Самойлова написала, що прийняла рішення розлучитися з Джиганом, чоловіком і батьком чотирьох дітей. Про причини рішення Оксана також повідомила підписникам. Від таких рядків буквально розривається серце:

"Як складно приймати рішення довжиною в 10 років, коли у тебе 4 маленьких дітей. Але мені не залишили вибору. Я подаю на розлучення. Всі 10 років щасливого сімейного життя були обманом з його боку, а я просто жила і вірила йому, він говорив такі речі, клявся здоров'ям наших дітей, благав не вірити в плітки і чутки, божився, що любить тільки мене і ніколи не зраджував.

Стільки всього говорив і я вірила, тому що я не здатна на такі обмани, тому що я добра і наївна. Тому що я не розумію, як можна так чинити. Тому що ми були щасливі, розумієте? По-справжньому, ми не сварилися особливо, я бачила, що він мене любить, у нас все було добре, у нас прекрасні діти і було прекрасне життя. І я навіть уявити не могла, що при таких розкладах, коли ви живете душа в душу, виходячи з дому, людина може так зраджувати.

Другу причину ви бачите самі на його сторінці і думаю розумієте, що відбувається. Я завжди була за родину, за те, щоб у дітей були мама і тато, але у нинішній ситуації я просто не можу вчинити по-іншому. Я не хочу, щоб мої діти бачили все це пекло. Аріела вже все розуміє і моє серце розривається від болю. Краще хай буде тільки мама, ніж таке. Все, що він зробив з собою і з нашою родиною — це його відповідальність, тільки його.

Я не знаю, коли він буде в змозі усвідомити все, що наробив і чи буде взагалі. Я не знаю, що буде завтра чи через місяць. Я не знаю, як буду я з 4 дітьми, але мені доведеться бути сильною, і швидше за все сильнішою, ніж коли-небудь".

Нагадаємо, що після народження сина з Джиганом почало творитися щось недобре. Він виходив у прямі ефіри в Instagram в не зовсім адекватному стані: нецензурно висловлювався, був надто емоційний, ніби під впливом алкоголю або наркотиків. Потім Джиган був у рехабі, а після повернення до Росії він навіть ножем присвятив дочок в лицарі. Всі ці дні Джиган в Instagram продовжує публікувати ексцентричні публікації і визнаватися у коханні Оксані.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь