Світлана Тарабаровала презентувала відео на пісню “Ти особливий”

28-річна українська співачка Світлана Тарабарова презентувала нову відеороботу на композицію "Ти особливий". Пісня увійшла в новий альбом співачки, який отримав назву "23:25", інформує Ukr.Media.

Кліп на трек "Ти особливий" був знятий в лісі. Ролик також увійшов в 38-хвилинний музичний фільм, який Світлана Тарабарова показала під час презетации нового альбому. До речі, у стрічку увійшло 12 пісень з нової платівки.

За словами Тарабарой, кожен трек з випущеного альбому несе певний меседж і відображає "світлу сторону музики". Всі треки супроводжувалися кліпом, у яких головна роль дісталася самій виконавиці. Тепер же в мережі з'явилося одне з цих відео.

Так, за сюжетом нового кліпу мама в короткій сукні приїжджає в ліс, одягає навушники і під ліричний трек насолоджується ранковими променями сонця. Робота, як і хотіла знаменитість, вийшла дуже світлою і сонячною.

Варто відзначити, що практично всі пісні Світлана написала під час вагітності, тому піднесений настрій всіх пісень і кліпів цілком виправданий. А назва альбому "23:25" вважається магічною, адже саме в цей час на світ з'явився її первісток Іван.

Дивитися кліп Світлани Тарабарової "Ти особливий" онлайн:

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь