Танцюють всі-8: вибулі учасники отримають шанс повернутися

Хто з них зуміє скористатися своїм шансом і продовжити боротьбу в шоу, а хто назавжди залишить сцену самого танцювального проекту країни, стане відомо зовсім скоро. Учасникам ТОП-14 доведеться танцювати разом з суперниками, які тепер претендують на їхнє місце в проекті. Щоб здивувати суддів і залишитися в шоу, учасники освоять незнайомі їм стилі та будуть боротися до останнього!

Свої сили у шоу спробують справжні зірки телеканалу СТБ! Смороду вже добилися запаморочливого успіху в інших проектах, і тепер будуть підкорювати танцювальну сцену. Наймолодша учасниця проекту Єлю навчить танцювати Євгенія Злобіна – переможця «МастерШеф-4», де вона зможе проявити диявольську суть.

Ромі дістанеться найромантичніша партнери з проекту «Холостяк», а в руках Діми запорхає схудла Юлія Фоміна, переможниця «Зважені та щасливі-4». Одному з учасників доведеться вчити танцям абсолютно непластичного Дмитра Бабака, який ставши зіркою «Х-фактора», а одна з танцівниць візьме собі в учні емоційного Саїда Джурді Абд Аллаха з шоу «Україна має талант-7».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь