Юлія Саніна розповіла, чи ревнує її чоловік до партнера на “Танцях з зірками”

Вокалістка рок-колективу The Hardkiss на даний час є учасницею проєкту "Танці з зірками". У своєму останньому інтерв'ю для програми "Світське життя" знаменитість розповіла, чи відчуває ревнощі її чоловік до партнера Діми Жука, інформує Ukr.Media.

Зі слів Юлі, головною умовою її чоловіка було те, щоб її хореограф на "Танцях" був одружений.

"Ми покликали до себе додому Діму з дружиною. Я таким чином готувала ґрунт. Після 1-го телеефіру у нас звичайно ж відбулася бесіда з Валом щодо того, що танці сильно відверті і спокусливі. Я йому тоді пояснила, що це ча-ча-ча, і цей танець взагалі дитячий у порівнянні з пристрасною румбою. Я йому сказала, що я тут виступаю в ролі акторки. Він бачить, як мені все це подобається, як блищать очі і яка я щаслива. Тому на деякі деталі він просто на звертає уваги", — розповіла Саніна.

Крім того, зірка зізналася, що зараз через тривалі репетиції її практично не буває вдома. Але вона переконана, що розлука добре позначається на їх взаєминах.

"Мій чоловік звик, що ми з ним разом 24/7. Однак, мені здається, що зараз між нами виникає щось більше. Він за мною сумує, ми більше обіймаємося, цілуємося, він мені частіше телефонує і пестить. Це дуже цікаво, я таким життям раніше не жила", — поділилася Юля.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь