Важко повірити: шоумен три роки розтинав перед публікою мертву жінку

У четвер, 4 січня, в український прокат вийшов американський біографічний музичний фільм "Найвеличніший шоумен" режисера Майкла Грейсі, передає Ukr.Media.

Кінодрама розповідає про життя відомого американського шоумена середини 1880-х Фінеаса Тейлора Барнума. Він створив сенсаційне видовище, що ознаменувало народження шоу-бізнесу.

За сюжетом фільму, Барнум, втративши роботу, вирішив втілити свої мрії і створити власний цирк, адже на його плечах лежала турбота про дружину і двох дочок. Його діловим партнером стає Філліп Карлайл, який закохується в одну з артисток нової трупи Барнума, повітряну гімнастку Енн Вілер.

Однією з перших й найцікавіших витівок шоумена стала купівля старої, сліпої темношкірої рабині. За неї він віддав 1000 доларів, хоча здорові раби в той час коштували дешевше. Барнум показував Джойс Хет як своє багатство і диво, стверджуючи, що їй недавно виповнилося 160 років, а її вихованцем був сам Вашингтон.

Він возив бабусю по містах і селах і роззяви розкуповували квитки на це шоу. Найцікавіше, що все це тривало ще три роки вже після смерті старої – Барнум підміняв її на ляльку, влаштував шоу з розтином жінки.

Г'ю Джекман мріяв про роль у цьому фільмі з 2009 року і врешті зіграв Фінеаса Тейлора Барнума. Пізніше актор виконав частину одного з музичних номерів фільму під час концертного туру Hugh Jackman: Broadway to Oz tour.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь