Верховна Рада ратифікувала конвенцію Ради Європи про спільне кіновиробництво

Верховна Рада ратифікувала конвенцію Ради Європи про спільне кіновиробництво 05.06.2024 12:07 Укрінформ Верховна Рада 5 червня ухвалила Закон України "Про ратифікацію Конвенції Ради Європи про спільне кінематографічне виробництво", який сприятиме розвитку української кіноіндустрії.

Як передає Укрніформ, про це у Фейсбуці повідомляє Державне агентство України з питань кіно.

У Держкіно наголосили, що ратифікація конвенції сприятиме розвитку української кіноіндустрії, посиленню міжнародного культурного та економічного співробітництва, розширенню доступу до міжнародних ринків для української кіноіндустрії та підвищенню рівня представлення України на міжнародних кінофестивалях і платформах.

Також завдяки цьому кіномитці зможуть збільшити кількість проєктів спільного виробництва.

У Держкіно висловили вдячність Президенту України, Верховній Раді й Кабінету міністрів за прийняття важливого для сфери кінематографії закону.

Як повідомлялось, в листопаді 2021 року тодішній міністр культури та інформаційної політики України Олександр Ткаченко і генеральний секретар Ради Європи Марія Пейчинович-Бурич у Страсбурзі (Франція) підписали оновлену Конвенцію Ради Європи про спільне кінематографічне виробництво.

Кіно Держкіно Верховна Рада

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь