Володарем найвищої нагороди Гільдії кіноакторів став фільм «Оппенгеймер»

Володарем найвищої нагороди Гільдії кіноакторів став фільм «Оппенгеймер» 26.02.2024 03:06 Укрінформ У Лос-Анджелесі відбулася 30-та щорічна церемонія вручення премії Гільдії кіноакторів США (SAG Awards), яка відзначила найкращі досягнення в галузі кіно і телебачення за 2023 рік.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє Variety.

Фільм «Оппенгеймер» на церемонії SAG Awards у суботу отримав приз за найкращий акторський склад, а також визнання у категоріях «Найкраща чоловіча роль» для Кілліана Мерфі та «Найкраща чоловіча роль другого плану» для Роберта Дауні-молодшого.

Роберт Дауні-молодший. Фото: Getty Images

Зазначається, що драма про Роберта Оппенгеймера та розробку атомної бомби стала несподіваним касовим хітом минулого літа та вважається фаворитом на премію «Оскар», яка відбудеться вже наступного місяця.

Американська актриса Лілі Гладстон здобула перше місце у категорії «Найкраща жіноча роль» за фільм «Вбивці квіткової повні», а акторку Да'Він Джой Рендольф визнали першою у категорії «Найкраща жіноча роль другого плану» за фільм «Залишені».

Серед іншого, зірка серіалу «Корона» Елізабет Дебікі, яка зіграла принцесу Діану, несподівано відзначили у категорії «Найкраща жіноча роль у драматичному серіалі».

Акторський склад серіалу HBO «Спадкоємці» отримав нагороду у категорії «Найкращий акторський склад у драматичному серіалі», а «Ведмідь» від FX – за «Найкращий акторський склад у комедійному серіалі».

Як повідомляв Укрінформ, Британська академія кіно та телевізійних мистецтв (BAFTA) провела свою 77 церемонію нагородження, під час якої були відзначені найвидатніші фільми року, а також ті, хто над ними працював.

Головне фото: РА

Кіно Нагорода Актор

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь