У Мережі накинулися на Сальму Хайєк через зовнішність її чоловіка

Так, наприклад, під хейт шанувальників потрапила зірка кінострічки «Бандитки». Вся річ у тім, що Сальма Хайєк показала фото чоловіка у його день народження у своєму блозі. Але не всі спромоглися порадіти за кумира. Що ж сталося і як на подібні коментарі реагує сама знаменитість?

Мабуть, багато хто знає історію знайомства Сальми Хайєк та Франсуа-Анрі Піно. Так, актриса та французький мільярдер познайомилися у 2006 році на відкритті виставки Палаццо Грассі у Венеції. І, безперечно, можна з упевненістю сказати, що це була доленосна зустріч. Адже відтоді подружжя ні на мить не засумнівалось у своїх почуттях один до одного, інформує Ukr.Media.

Але, зважаючи на все, вірять у це далеко не всі. Так, 28 травня 2023 року Сальма Хайєк показала свого чоловіка у блозі в Instagram з нагоди його дня народження. "З Днем Народження, моє кохання. Ти моє сонце, моє тепло, моє світло, сила, радість і кохання", — з ніжністю підписала спільний знімок актриса.

На жаль, деякі шанувальники знаменитості вирішили, що єдиною причиною Сальми одружитися стали гроші. Причиною цього стала різниця у зовнішності подружжя. Так, користувачі Мережі без сорому питали, чи не з дідусем вона сфотографувалася. «Моє кохання, мій мільярдер». «Цей твій тато чи дідусь?»

«Багато хто просто заздрить»

Звичайно, актриса і справді може дати фору багатьом красуням. Однак варто зазначити, що різниця у віці подружжя дорівнює лише чотирьом рокам. Так, Сальмі Хайєк на сьогодні 56 років, а Франсуа-Анрі — 61 рік. Більше того, на наш скромний погляд чоловік чудово виглядає як для своїх літ.

Та й більшість шанувальників не розуміє хейт на адресу подружжя. «Деякі люди у коментарях просто заздрять». "Ті, хто пишуть, що вона вийшла заміж за гроші… Ви хоч розумієте, наскільки вона багата без його мільярдів?" «Я думаю, багато жінок просто заздрять тому, що вона красива і одружена з мільярдером. Однак не варто забувати, як важко їй все це далося».

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь