Український аудіогід з’явився у музеї Ван Гога в Амстердамі

Український аудіогід з’явився у музеї Ван Гога в Амстердамі Фото, відео 05.03.2024 21:47 Укрінформ У музеї Ван Гога в Амстердамі з'явився аудіогід українською мовою.

Як повідомляє кореспондент Укрінформу в Гаазі, офіційна церемонія відкриття розпочалася із відеозвернення першої леді України Олени Зеленської.

Вона зазначила, що цей аудіогід не лише робить прекрасні роботи нідерландського художника Вінсента Ван Гога доступнішими україномовним відвідувачам, але й є вагомим доказом того, що мистецтво долає кордони.

“Це – четвертий музей, який заговорив українською в Нідерландах. Загалом це вже 80-й музей в проєкті першої леді пані Олени Зеленської. Реалізували ми цей проєкт швидко, а добивалися – досить довго. Насправді це була мрія від самого початку проєкту, щоб саме музей Ван Гога заговорив українською, бо Ван Гога знають всі. Домовленість про те, що ми починаємо роботу була ухвалена наприкінці літа і за пів року проєкт був реалізований”, – сказав в коментарі Укрінформу посол України в Нідерландах Олександр Карасевич.

У музеї Ван Гога в Амстердамі з’явився український аудіогід / Фото: Ірина Драбок, Укрінформ

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь