Український блогер розповів правду про розлучення Микити Добриніна та Даші Квіткової

За словами українського блогера Богдана Беспалова, родина Микити Добриніна та Даші Квіткової розпалася через невірність Даші. За його джерелами, перебуваючи у шлюбі з Микитою, вона зацікавилася продюсером Євгеном Таллером. Беспалов стверджує, що вона захопилася ним як чоловіком і більш заможним партнером, інформує Ukr.Media.

Беспалов заявив, що Даша і зараз перебуває у стосунках із Євгеном, але вони ретельно приховують це. Вони не живуть разом.

"Проблема розриву відносин не у Микиті, а у Даші. Вона у стосунках. Не мешкають разом, але разом. Її обранець — Женя Таллер. Даші він подобається, навіть дуже. Микиті доповіли цю справу, а він не відреагував. Микита розриву стосунків не хотів. Він хотів врятувати сім'ю", — розповів Беспалов.

Він також зазначив, що йому шкода Микиту Добриніна — він залишився без сім'ї та майна, оскільки продав будинок, де він жив зі своєю дружиною та сином. Гроші були поділені порівну. У відповідь на таку заяву Даша Квіткова вже висловилася. Вона написала у своєму блозі, що ніколи не зраджувала свого чоловіка і не перебуває нині у стосунках.

"Я ніколи не зраджувала у шлюбі. Я не знаходжусь і не перебувала у стосунках ні з Ігорем Лаченом, ні з Женею Таллером. Це все висмоктано з пальця", — різко прокоментувала Квіткова.

Джерело: ukr.media

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь