Є нові контракти. Фірми Сергія Бубки знову спіймали на постачанні палива окупантам

Сімейні компанії легендарного легкоатлета Сергія Бубки, який досі є членом НОК України, продовжують співпрацювати із загарбниками. Попри відкрите влітку цього року кримінальне провадження, вони продовжують укладати контракти на поставку палива та інших товарів армії рф.

Як повідомило видання BIHUS Info, протягом липня компаніями “Спортивний клуб Сергія Бубки” та “Монблан” було укладено два контракти з квазі-республікою “ДНР”.

Зазначається, що 27 липня фірма “Монблан” уклала угоду на 73 тисячі рублів. За ці кошти вона повинна поставити паливо “Республіканському казначейству ДНР”. Ще один контракт було підписано компанією “Спортивний клуб Сергія Бубки” 3 липня. Згідно з ним так званому МВС “ДНР” повинні відвантажити гумові кліше для печатки на суму 2 250 рублів.

“У російських реєстрах світиться російський податковий номер Сергія Бубки. Справжній і станом на зараз активний. Якщо вірити порядку формування таких кодів, то він був виданий у Криму, в Євпаторії”, – йдеться у повідомленні.

Справа Бубки – посібника держави-агресора

Вперше про те, що компанії Сергія Бубки співпрацюють з окупантами стало відомо у липні цього року. Тоді, спираючись на отримані дані, СБУ відкрило кримінальне провадження й почало розслідування.

Відомого легкоатлета звинувачують у посібництві загарбникам. Проте Бубка досі не прокоментував офіційно історію з його компаніями. Хоча міністра молоді та спорту України Вадим Гутцайт зазначає, що Сергій Бубка не визнає свою провину та планує подати до суду.

Варто зазначити, що після початку повномасштабної війни в Україні Бубка не засудив дії росіян та не підтримав запровадження санкцій проти російських спортсменів. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Як засуджували колаборантів, посібників та виправдовувачів «руського миру» у 2022 році: статистика
  • У Києві зловили двох посібників російських окупантів

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь