Бізнес у рідному селі головного податківця країни занепадає через тиск на ФОПів

Представники малого бізнесу в Мотовиловці, селі, де проживає голова податкового комітету Гетманцев, скаржаться на нестерпні умови праці. Нещодавно в селі побачили представників податкової, тож місцеві бізнесмени переймаються через ризик прискіпливих перевірок та штрафів, які можуть “добити” бізнес.

Про проблеми з якими стикається бізнес, “Інформатор” розповідає в репортажі “Чому вмирає бізнес у селі, де живе Данило Гетманцев”.

Так, власник будівельного магазину Павло розказав журналістам, що тривожаться через штрафи, які можуть виникнути через помилки при оформленні товару.

Власниця продуктового магазину Юлія розповідає, що купівна спроможність населення сильно впала, і фіскалізація супроводжується необхідністю платити відсоток банку, тож прибутки падають.

Бізнес у рідному селі головного податківця країни занепадає через тиск на ФОПів 1

Продавчиня овочів Алла впевнена, що існуюча фіскальна і податкова політика призведе до того, що половина бізнесів врешті буде вимушена закритися.

Знайшовся і представник бізнесу, якого ситуація з податковими перевірками та обов’язковою фіскалізацією не турбує. Чоловік торгує м’ясом 8 днів на місяць у маленькому магазинчику, встановлення касового апарату для його бізнесу не є обов’язковим.

Бізнес у рідному селі головного податківця країни занепадає через тиск на ФОПів 2

До слова, герой нашого репортажу Данило Гетманцев вже надіслав відгук на репортаж. Він не впевнений, що люди бояться встановлення касових апаратів в селах. 

“Люди-ФОП-и, правда, в селі мене знають, і діда, і прадіда мого знали, і спілкуюся я з кожним. Не знаю, чи бояться мотовилівські ФОП-и РРО, але РРО в селах не є обовʼязковим, тому думаю не бояться. Розслідування збережу собі на памʼять. А моїм недругам-корупціонерам раджу шукати глибше, десь у школі, я був у буремні 90-і таким собі учнем. Або у дитсадку. Або знову ж давно не було Сівковича”, – іронізує Гетманцев.

Відзначимо, що у нашому репортажі йшлося не тільки про Мотовилівку, а також і про примикаючу до села СМТ Борова, про що вказувалось в матеріалі. Але, вірогідно, Данило Гетманцев цього не зрозумів, чи не помітив.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

Більше про Данила Гетманцева:

  • Де живе голова податкового комітету Данило Гетманцев. Фото будинку
  • Данило Гетманцев може керувати податковою через свого колишнього помічника
  • Данило Гетманцев “впливав та впливає на діяльність податкової, незалежно від керівника”: міністр фінансів Сергій Марченко

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь