Бренд Ttswtrs випустив колекцію одягу з Фондом сім’ї Примаченко

Бренд TTSWTRS випустив колекцію одягу з Фондом сім’ї Примаченко

Фото: ttswtrs.com

Український бренд одягу TTSWTRS на честь свого 10-річчя випустив капсульну колекцію одягу спільно із Фондом родини Марії Примаченко. До колекції увійшли футболки (за 7900 гривень), комбінезони (18 700 гривень), боді (7600 гривень), легінси (7900 гривень), світшоти (8500 гривень), сорочка (15 500 гривень), на створення яких дизайнера Анну Осмєхіну надихнула творчість відомої художниці. Символічно,  всі речі з колекції названі на честь картин, візерунків чи місць, з якими пов’язана Примаченко: “Чорний звір”, “Весняні квіти”, “Болотня”, “Мавпочка гуляє”, “Глечик”, “Рушник”, “Коси”.

Бренд також вибачився в соцмережах за свою роботу у РФ і запевнив, що розірвав співпрацю з країною-окупантом у лютому 2022 року.

– “Між минулим і майбутнім” концепт нашої нової капсульної колекції. Але в реальності, це – точка перебування нашого бренду. У минулому ми робили помилки. У минулому ми не виходили з комунікацією і не пояснювали позицію бренду, коли варто було. У минулому ми робили те, про що шкодуємо в сьогоденні. І чого шість хотіли уникнути в майбутньому. У лютому 2022 року ми розірвали всі домовленості з партнерами з продажу та дистрибуції речей нашого бренду, закрили офлайн магазин і припинили продажі на ринки Білорусії та Росії, – вказано на сторінці бренду в Instagram. – Так, ми не можемо виправити минуле. Але ми можемо взяти досвід, щоб подібних ситуацій більше не виникало. Ми робили помилки, але зробили висновки і маємо чітку позицію. І зараз нам хочеться дивитися вперед. Ми хочемо і робимо все для нашої спільної перемоги. TTSWTRS – український бренд. Ми прагнемо розвивати українську індустрію, створювати якісний продукт і приносити користь нашій країні. Для нас це майбутнє.

У лютому 2022 року, до повномасштабного вторгнення РФ, у мережі розгорівся скандал через те, що TTSWTRS нібито відшиває свою продукцію на території країни-окупанта з відповідною біркою. У відповідь представники бренду вибачилися та заявили, що сталася помилка у дистрибуції через ліцензійні угоди за межами України.

Через пів року TTSWTRS потрапив у новий скандал через кеди, створені в колаборації з американським брендом Vans. На двох моделях взуття, яке запустили у продаж по всьому світу, напис було виконано російською мовою: «Голубых кровей», «Городская клиническая больница» та «Одобрено Vans». Водночас у пресрелізі бренду зазначено, що текст на кедах є українським. Тоді представники TTSWTRS пояснили, що робота над колекцією розпочалася у вересні 2019 року, коли вони “ще вели комунікацію російською мовою”, а виробництво взуття на фабриці було в січні 2022 року. Бренд пообіцяв передати весь прибуток із продажу кед фонду “Повернись живим”.

Фото Фото 17 Серпня11:55

Источник: kp.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь