Буданов заявив, що звільнення Криму відбудеться комбінованим шляхом: що це означає

Керівник Головного управління розвідки Міністерства оборони України Кирило Буданов розповів, що ЗСУ звільнять Крим комбінованим шляхом. Дипломатія може відіграти важливу роль у цьому питанні. Але воєнні дії на півострові все одно будуть, без них – неможливо.

Про це голова української розвідки розповів в інтерв’ю “Радіо свобода”. 

“Це станеться Комбінованим шляхом. Тобто, не тільки дипломатичним і не тільки військовим. Але без воєнних дій це неможливо. Як я казав всі ці роки”, – сказав Буданов.

На прохання журналістки пояснити детальніше, що таке “комбінований план”, голова розвідки пояснив. що є багато варіантів, які розглядає командування. Але зараз розкривати якісь деталі не варто. Щодо власних попередніх висловлювань про те, що наприкінці весни ЗСУ зайдуть до окупованого Криму, Буданов сказав:

“На жаль, треба визнати, що події розвиваються повільніше, ніж мали б за всіма розрахунками. Але маємо що маємо. Але можна сказати, що ми впевнено рухаємося вперед. А якщо подивитись на Крим і той рівень бойових дій, які там відбуваються, то ви зрозумієте, що нема з чим порівнювати, порівняно з 2022 роком”. 

Також він пояснив про важливість виведення з ладу Кримського мосту. За словами Буданова, це може призвести до уповільнення логістики армії рф. Хоча повністю її паралізувати навряд чи вдасться за допомогою одного лише знищення моста. 

 

Винищувачі F-16 стануть головною силою для звільнення Криму?

Деякі військові експерти висловлюються про те, що теоретично Крим бути деокупований без важкої сухопутної операції. Для цього треба дуже багато авіації. Винищувачі F-16 можуть застосовувати такі далекобійні ракети як AGM-158. Дальність їхнього польоту – до 910 км. Якщо за допомогою цих ракет ЗСУ руйнує Кримський міст, вибиває, все що рухається по ньому, то це вже – запорука досить швидкої деокупації. Але допоки F-16 в Україні немає, говорити про це зарано. 

Нагадаєо, ГУР підготувало спецоперацію в окупованому Криму на День Незалежності. Це була підтримка для людей, які чекають на перемогу України не лише на материковій частині.  

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Використовують все. У Буданова розповіли про запаси ракет у росії та масштаби їх виготовлення
  • Буданов розкрив подробиці особистого життя і розповів, де живе його жінка – відео
  • Плив 8 кілометрів. Буданов розповів деталі про свою висадку в Криму у 2016 році

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь