Чоловік заборгував Moneyveo більше ніж 21 тисячу гривень: що вирішив суд

Чоловік уклав кредитний договір з Moneyveo. Згодом на нього склали виконавчий напис згідно з яким хотіли стягнути заборгованість у 21 442 гривень. Суд став на сторону постраждалого.

Про це йдеться у рішенні Шевченківського районного суду Чернівців. У 2019 році чоловік уклав кредитний договір з Moneyveo. Строк дії договору з моменту його укладення становить 15 днів. Він прострочив платежі. Сума заборгованості складає 20 242 гривні 50 копійок, в тому числі:

  • прострочена заборгованість за сумою кредиту становить 6 500 гривень,
  • прострочена заборгованість по несплачених відсотках за користування кредитом становить 10 453 гривень 50 копійок,  
  • строкова заборгованість за штрафами та пенями становить 3 289 гривень.

Загальна сума заборгованості – 21 442 гривень 50 копійок. Чоловік вважає, що виконавчий напис нотаріуса є протиправним та підлягає скасуванню. 

“Згідно з виконавчим написом, посвідченим приватним нотаріусом, стягнуто з чоловіка, який є боржником, невиплачені в строк грошові кошти за кредитним договором від 04.05.2019, укладеним з ТОВ “Манівео Швидка фінансова допомога”, – йдеться у судовому рішенні. 

Рішення суду

Суд повністю задовольнив позов чоловіка. Виконавчий напис щодо заборгованості на суму 21 442 гривень вирішили скасувати. З компанії “Онлайн Фінанс” на його користь стягнули судовий збір в сумі 1 073 гривень.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Шахрай оформив на вас онлайн-кредит: в Мін'юсті розповіли, як скасувати заборгованість
  • Попри відсутність кредитної угоди ПриватБанк два роки списував з рахунку киянина гроші: що вирішив суд

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь