Командир ґвалтував першим: суд взявся за справу проти трьох окупантів, які по черзі знущались з молодої українки

Трьох військовослужбовців рф буде притягуто до відповідальності за групове зґвалтування молодої дівчини на Харківщині минулого року. Харківська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт. 

За даними генпрокуратури, судитимуть трьох російських військових, які торік під час окупації Харківщини в одному з населених пунктів регіону прийшли до будинку дівчини, де вона проживала з родиною. Наказали родичам залишатися вдома, а потерпілу силоміць посадили до БТР та повезли її до одного з будинків, де їх очікував командир.

Коли вони прибули до будинку, де знаходився командир, окупанти по черзі ґвалтували потерпілу. При цьому російський командир сказав своїм підлеглим, що він буде робити це першим. 

Обвинуваченими за цією справою проходять всі троє: командир 99-ого самохідного артилерійського полку 3-ої мотострілецької дивізії 20-ої загальновійськової армії Західного військового округу зс рф та двоє його підлеглих – рядовий, який був водієм, та молодший сержант, командир відділення командно-бойової машини. Харківська обласна прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт за фактом порушення законів та звичаїв війни, вчиненого за попередньою змовою групою осіб (ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 438 КК України).

Резонансні правопорушення військових рф

З початку повномасштабної агресії рф у 12 містах України працювали мобільні бригади, які допомагали постраждалим від насильства під час війни. Фахівці надавали допомогу постраждалим, зокрема переселенцям, які виїхали із зон бойових дій. Нерідко саме так дізнавалися про дикунства окупантів. 

Зокрема, люди розповідали, як рашисти ґвалтували українських жінок та вбивали їхніх чоловіків. Про масовість насильств розповідала і на той час уповноважена Верховної Ради України з прав людини Людмила Денисова. За її словами, 25 дівчат віком від 14 до 24 років систематично ґвалтували рашисти у підвалі одного будинку у Бучі. 9 дівчат завагітніли. Орки казали їм, що будуть ґвалтувати настільки, що дівчата не захочуть сексуального контакту з якимсь чоловіком, щоб у них не було українських дітей.

Також на Харківщині двоє окупантів ґвалтували однорічного хлопчика, після чого він помер. В Ізюмі окупанти на очах у матері зґвалтували трійню, дівчатам було лише по 9 років. У них тяжкі травми статевих органів. Жінка у шоковому стані.

Втім, вже наприкінці травня минулого року Денисову було усунено с посади, зокрема, через те, що вона сконцентрувала медійну роботу на деталях сексуальних злочинів та ґвалтуванні дітей на окупованих територіях, але не могла це підтвердити доказами. До того ж, після 24 лютого Денисова тривалий час провела за кордоном, але не у рф та білорусі, де її статус і повноваження могли б допомогти полоненим, депортованим, а в містах Західної Європи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Єфросиніна про гучну справу зґвалтування неповнолітньої: Прикро, але дива не сталося…
  • Зґвалтування у відділку поліції у Кагарлику. Експравоохоронці отримали по 11 років
  • В Україні вперше повідомили про підозру окупантові за зґвалтування жінки

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь