Логістику окупантів ускладнено: ЗСУ пошкодили основні мости на півдні країни – Гуменюк

У російських окупантів суттєво ускладнені автодорожні переведення до Криму. А все через те, що за останній час ЗСУ завдали кілька влучних ударів по основним мостам на півдні країни.

Про це заявила керівниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк під час брифінгу Media Center Ukraine.

“Основні мости, які були пошкоджені і є основою ворожих транспортно-логістичних маршрутів, не можуть бути приведені в повну потужність”, – зазначила Гуменюк.

За її словами, зараз по пошкоджених мостах росіяни можуть перевозити хіба що особовий склад, а ось для транспортування техніки, озброєння та боєприпасів вони використовують трасу М-17, яка проходить через тимчасово окуповані Херсонську область та Крим.

Гуменюк додала, що інколи по пошкодженому Кримському мосту відбуваються залізничні перевезення. А ось автодорожні шляхи окупанти не перевантажують.

 

Удари по Кримському та Чонгарському мостах

Росіяни прикладають максимум зусиль, щоб захистити Кримський міст. Вони навіть затопили поблизу нього пороми та баржі. Але удари по цьому мосту наносяться з завидною регулярністю. 

Окрім того, у липні під ракетну атаку потрапили Чонгарський міст та шляхопровід через протоку Тонкий, які є головними артеріями для постачання техніки росіян. І хоч рух ними поновлено, але навантажувати шляхопроводи загарбники не наважуються.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Після підриву мостів у Чонгарі і Геніческу логістика росіян практично "посипалася" – британська розвідка
  • Атака на Кримський міст: в МЗС росії пригрозили “відповіддю Києву”
  • Кримський міст є ціллю ЗСУ, він має бути нейтралізований – Зеленський

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь