На осі програшу: розвідка Британії оцінила наступ росіян на Куп’янському напрямку

Українські військові продовжують успішно наступати на Оріхівському напрямку на півдні, а росіяни стягують на вісь довкола Куп’янська всі можливі сили. Так окупанти хочуть зупинити український контрнаступ, не помічаючи того, що самі потрапляють у пастку, виходу з якої не буде.

Про те, що росіяни можуть піти на розподіл власних сил, пише розвідка Британії. При цьому аналітики зауважують, що окупанти бояться прориву оборони на Оріхівському напрямку фронту, оскільки бійці ЗСУ вже вийшли на першу її лінію.

Як зазначено у новому огляді розвідників, росія продовжує наступати на північних ділянках довкола Куп’янська та стягує сили. Окупанти прагнуть розділити сили ЗСУ між Оріховим та Куп’янськом, при цьому не помічаючи, що таким чином їхні власні сили теж розпорошаться.

У звіті британської розвідки від 2 вересня стверджується, що росіяни спробують примножити скромні успіхи біля Куп’янська, стягуючи на цю вісь резерви. Від червня окупанти так і не змогли суттєво просунутись на цій ділянці фронту.

Однак росія ризикує розділити свої сили, намагаючись запобігти українському прориву, – йдеться у дописі.

Ситуація на Куп’янському напрямку

Наступ російських військ на рубежі Куп’янськ – Сватове – Кремінна станом на 31 серпня не дав жодних результатів. Це підтверджує Інститут вивчення війни (ISW) 

Російські воєнкори заявили, що їхні війська активізують наступальні дії в районі Сіньківки (8 км на північний схід від Куп’янська), а також у напрямку Петропавлівки (7 км на схід від Куп’янська) та Кислівки (20 км на південний схід від Куп’янська). Також вони стверджували, що просунулися в цих районах, але ISW не має візуального підтвердження цих даних.

Генштаб України повідомив, що російські війська провели безуспішні наступальні операції в районі Новоєгорівки (16 км на південний захід від Сватового) та Білогорівки (13 км на південь від Кремінної). 

 Нагадаємо, раніше Інформатор писав, що так звана “влада” окупантів готова втекти із Токмака.

 Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • “Це не остаточна перемога”: Гуменюк прокоментувала прорив одного з оборонних рубежів рф під час контрнаступу
  • ЗСУ ще більше скоротили дистанцію до Токмака: подробиці
  • В рф вже давно править "колективний путін", а не особисто кремлівський диктатор – Жданов

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь