Напевно, набухалися і про@бали: окупанти бідкаються, що їх роту вирізали – перехоплення ГУР

Головне управління розвідки Міноборони України публікує чергове перехоплення, в якому військові рф перелічують свої нагальні проблеми. Зокрема, у телефонній розмові з жінкою військовий з 27-ї бригади рф бідкається про важкі втрати. Особливо погано ситуація складається у ворога через пияцтво. 

Повний запис перехоплення ГУР – на каналі в YouTube. Зокрема, рашист каже про майже всю вирізану 27-у бригаду поблизу Сватово (Луганської області), де попередньо просунулися на декілька кілометрів війська ЗСУ.

“Вірізали всіх на@й. Я тобі казав, що нашу 27-у бригаду виводять. Вивели, але ж не всіх відразу…залишилася одна рота…там їх також небагато було… Так, знаєш, що тебе виведуть, так потерпи трішки, йопта. Ні, ось @ука, напевно вони просто розслабилися….напевно набухалися і про@бали”, – лається чоловік.

 

До речі, противник нерідко самостійно завдає собі втрат через погану дисципліну і погане забезпечення зброєю, свідчать матеріали розвідки. Російські загарбники в Україні зловживають алкоголем і стріляють один в одного. Через це противник зазнає втрат, у тому числі й вбитими.

Перехоплення окупантів: про що ще ворог розказуює приватно

Нещодавно розвідка публікувала запис розмови, у якій російський окупант попросив свою дружину звертатися до військової прокуратури через погане ставлення до нього та його товаришів з боку командування. Також загарбник скаржився на байдуже ставлення до людей з боку командування російської армії.

Також в ГУР показали запис розмови окупанта, який скаржиться на ситуацію навколо Кремінної. За його словами, там ЗСУ вже практично все оточили. Також він заявив, що його батальйон взагалі не повинен стояти “на першій лінії”. Однак у результаті їх відправили у складі штурмової бригади. Тепер окупант жаліється на серйозні втрати. За його словами, їх в батальйоні залишилося лише сто осіб, якщо не менше.

Також один з окупантів у перехопленій розвідниками розмові зізнавався, що на війну проти України його відправили брехнею. За його словами, він мав їхати на службу під Вороніж. Але в результаті його підрозділ відправили на захоплення Лиману Донецької області. Тепер він скаржиться на жорстку відсіч.

Також окупанти нерідко скаржаться, що командування практично змушує їх ходити по мінних полях, їм не привозять воду, та нерідко окупанти скаржаться родичам на п’яного командира.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Контракти будемо писати без строку служби: окупанти скаржаться на нові розпорядження командування – перехоплення ГУР
  • У росії скаржаться на атаку безпілотників по Калузькій області
  • Медалі розвісили і били там два дні поспіль: росіяни скаржаться на ставлення влади до жителів Бєлгородської області – перехоплення ГУР

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь