Переплутав береги: американець-мандрівник випадково заплив до України на каяку

Українські прикордонники затримали 63-річного громадянина США, який 57 днів подорожував на каяку Дунаєм та випадково пришвартувався до берега на Одещині.

Як повідомила Державна прикордонна служба України, інцидент стався неподалік міста Рені. Іноземець-мандрівник вийшов на воду з Німеччини, пройшов Австрію, Словаччину, Хорватію, Угорщину, Сербію, Болгарію та Румунію.

Чоловік планував дійти Георгієвським гирлом аж до села Сфинту-Георге на Чорноморському узбережжі. Але перебуваючи на воді 57 день він втомився й втратив пильність. Випадково каліфорнієць сприйняв український берег як зону ЄС й пришвартувався до нього, щоб поповнити запаси провізії.

“Прикордонники оформили на іноземця протокол про адміністративне правопорушення. Після розгляду справи судом його буде передано в порядку реадмісії румунській стороні”, – йдеться у повідомленні.

Чоловік намагався дістатись села Сфинту-Георге на Чорноморському узбережжі

Чоловік намагався дістатись села Сфинту-Георге на Чорноморському узбережжі

Такі випадки не поодинокі, але частіше прикордонникам все ж доводиться ловити українців, які намагаються незаконно перетнути кордон. Часто це ухилянти від призову, які ховаються у багажниках машин, долають річки вплав та намагаються перейти гори. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • На Закарпатті чоловік призовного віку двічі втікав від прикордонників, але його спіймала службова собака
  • Втекти за кордон стане важче. Прикордонникам дадуть доступ до реєстру призовників
  • Польські прикордонники врятували хлопчика з України, який ледь не задихнувся в автівці

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь