Програш путіна – аксіома будь-якого мирного плану: Подоляк розказав, як перемогти рф

Радник голови Офісу президента Михайло Подоляк розписав своє бачення щодо перемоги над росією, а також дав кілька порад західному світові з приводу того, як це зробити. Зокрема, він впевнений у необхідності чіткої поразки росії, а також зазначив, що навіть ідеї “пожертвувати” Україною чи її територіями не мають розглядатися. 

Свої думки Подоляк виклав у великому пості в соцмережі Х (Twitter). Він також пояснив, що означає поразка росії. 

Так, на думку радника голови ОП, ідея “пожертвувати Україною” на глобальній світовій геополітичній “шахівниці” є неправильною. По-перше, це все одно не зможе задовільнити апетити москви. По-друге, це протирічить базовим цінностям та принципам тих же США. І по-третє, ідея є хибною за своєю суттю та неактуальною в наші часи.

“Єдиним способом завершити цю війну є позбавлення путіна внутрішньої легітимності — як бездумного царя, що поставив усе на червоне й програв. А єдиним способом позбавити путіна легітимності є повний програш росії у війні”, – вважає Подоляк.

За його думкою, таким чином відкриється шлях до майбутньої трансформації та модернізації росії. Причому перш за все йдеться про саме політичну модернізацію.

“Будь-який наступний очільник кремля шукатиме спосіб відчинити двері Заходу, позбавитися санкційного ярма та повернути фінансові канали. І лише “цар, що не може програти” буде вимушений шукати підтримки в інших точках земної кулі. Висновок простий: час ухвалювати політичні рішення”, – пише Подоляк.

Він каже, що таким політичним рішенням має бути принципова позиція західних союзників: путін повинен програти цю війну. Це є “базовою аксіомою” будь-якого мирного плану. А для того, щоб даний сценарій став реальністю, треба тільки одне: надання цілковитого “зеленого світла” для ЗСУ, резюмує Подоляк. 

Пост Подоляка: про що йдеться

Найцікавіше в цьому дописі радника голови ОП – про кого чи про що, власне, він каже. Адже з першого речення посту Подоляк каже про хибність рішення “пожертвувати Україною”. 

Скоріше за все, мова тут про нещодавні антиукраїнські висловлювання Вівека Рамасвамі. Це кандидат в президенти США від республіканців, один з конкурентів Дональда Трампа. Нещодавно Рамасвамі заявив, що Вашингтону не слід підтримувати Україну в її боротьбі з росією. А для того, аби війна припинилася, треба перестати постачати Києву зброю.

Політик боїться, що американці передали нам занадто багато грошей та техніки. Він не хоче повторення “афганського кейсу”, коли проамериканський режим в Кабулі впав під натиском талібів, які врешті розжилися американськими грошима та зброєю на багато десятків мільярдів доларів.

Природньо, що така позиція Рамасвамі викликала жорстку критику всередині самої України. Зазначимо, що наразі рейтинг республіканця складає біля 6%. Втім, до виборів ще 15 місяців і багато чого може помінятися: ще кілька тижнів тому Рамасвамі взагалі ніхто до ладу не знав, а наразі він вже на третьому місці за популярністю серед республіканців. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Зволікання коштуватиме дорожче: Подоляк закликав світових лідерів надавати зброю Україні
  • Три проблеми: Подоляк розповів, що заважає справедливо закінчити війну
  • Сенатори США вимагають Пентагон відправити Україні винищувачі F-16 — Politico

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь