Суд заарештував Коломойського, але він може вийти під величезну заставу: подробиці

Відомий український олігарх Ігор Коломойський відправляється в СІЗО на два місяці з можливістю внести заставу. Сума застави – одна з найбільших в історії України: 509 мільйонів гривень.

Про це повідомляють журналісти, які стежили за процесом з зали суду. 

Окрім цього, Коломойський має здати всі свої документи, що посвідчують особу. Йому також заборонили спілкуватися зі свідками.

Коломойський в Шевченківському суді. Фото: Інформатор

Коломойський в Шевченківському суді. Фото: Інформатор

Журналісти “Радіо Свобода” також публікують відео оголошення рішення щодо олігарха. Вже відомо, що вносити заставу бізнесмен не буде, однак подаватиме апеляцію.

Справа Коломойського: що відомо

Останнім часом справи в олігарха йдуть не дуже гладко. Його розшукує американське правосуддя, через що бізнесмен став фактично невиїзним з України. Окрім цього, ще за каденції Порошенка в Коломойського відібрали найбільший його актив – ПриватБанк.

В лютому до олігарха навідувалися з обшуками представники силових структур. А сьогодні СБУ завітала до Коломойського, аби вручити йому підозру. Олігарха підозрюють по двом статтям КУ України: шахрайство та легалізація майна, отриманого злочинним шляхом.

Коломойського відправляють в СІЗО. Фото: Інформатор

Коломойського відправляють в СІЗО. Фото: Інформатор

За даними слідства, Коломойський протягом 2013-2020 легалізував понад півмільярда гривень шляхом їхнього виведення за кордон, використовуючи при цьому інфраструктуру підконтрольних йому банківських установ – зокрема ПриватБанку в часи, коли останній ще належав олігархові. 

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Коломойський приїхав до суду: йому обрають запобіжний захід, знімати засідання заборонили
  • Весь час щось мутив: яким було дитинство олігарха Ігоря Коломойського

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь