Супутник відзняв російські баржі біля Кримського мосту: окупанти сподіваються захистити його від морських дронів

Окупанти навмисне топлять баржі поблизу Кримського мосту в надії захистити його від морських дронів. Але зі супутника добре видно, в якому саме місці вони будують ці барикади, і де є проріхи. Баржі можуть стати основою для більш потужних майбутніх укріплень.

Нові знімки публікував у мережі X (колишній Твіттер) OSINT-аналітик H I Sutton (Саттон). 

“Росія розмістила блокувальні плавзасоби на західних підходах до Кримського мосту після останньої атаки українських дронів. Ймовірно, це затоплені баржі”, – йдеться у повідомленні.

Супутник відзняв російські баржі біля Кримського мосту, якими окупанти сподіваються захистити його від морських дронів - фото 1

Водночас деякі Telegram-канали, наближені до українських військових, поширюють карту з поясненням: росіяни захищаються від минулих атак. Вони ставлять огорожі на тому шляху, яким раніше проходили морські дрони, в надії упіймати їх тут знову. Але море – велике і широке. Розраховувати, що українські військові пустять дрони тим самим маршрутом, – не дуже надійна тактика, кажуть тут. До самої ідеї “баржі проти дронів” тут ставляться скептично. 

Супутник відзняв російські баржі біля Кримського мосту, якими окупанти сподіваються захистити його від морських дронів - фото 2

Бавовна на Кримському мосту 

Масштабна атака на Кримський міст, після якої впала опора, сталася 17 липня. Пізніше була ще низка вибухів – як надводними, так і повітряними дронами. Загалом тут час від часу обмежують рух, а весь світ бачить – захистити міст від бавовни росіяни не можуть. 

Президент України Володимир Зеленський відкрито заявив, що незаконно збудований Кримський міст – ціль №1 для ЗСУ, і вони не заспокояться, допоки його не знищать. Це зламає логістику росіян і вони будуть змушені забратися з Криму та закрити очі на втрату півострова, вважає президент. Адже контрнаступу на Кримській платформі без стратегічно важливого Керченського мосту ворог не витримає. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Вантажівка та 21 тонна гексогену: голова СБУ Малюк розповів, як вперше підривали Кримський міст
  • Виробляють під землею в Україні. В СБУ похвалилися власними морськими дронами SeaBaby, які атакували Кримський міст
  • Кримський міст в липні атакував морський дрон Sea Baby: в CNN показали відео удару від СБУ

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь