В рф вже давно править “колективний путін”, а не особисто кремлівський диктатор – Жданов

Російський президент володимир путін насправді вже давно фактично не керує рф. Там склався свого роду “бренд” путіна як колективної фігури, яка всіх влаштовує.

Про це в ексклюзивному інтерв‘ю журналістам “Інформатора” повідомив військовий експерт Олег Жданов. Він також зазначив, що наразі невідомо, коли ми бачимо на екрані справжнього російського президента, а коли “схожих на нього людей”. 

“Скоріше за все, росією керує вже “колективний путін”… Просто бренд путіна використовується в якості консолідації. Це компромісна фігура, яка влаштовує сьогодні всі еліти в росії. Якщо прибрати з цієї формули путіна… це може взагалі розвалити країну, спровокувати парад суверенетітетів в рф”, – каже Жданов. 

Він акцентує увагу на тому, що на сьогоднішній день майже ніхто не може достеменно сказати, де взагалі знаходиться справжній, “оригінальний” путін. В росії активно йде робота з “людьми, що схожі на путіна” – експерт не хоче називати їх двійниками. На думку Жданова, це дуже помітно, причому несхожості підмічають ЗМІ по всьому світу. 

“Вони (“путіни” – ред.) – відрізняються. Різні видання проводять дослідження. Вушні раковини не такі… Жестикуляція… Раніше в путіна права рука була менш активна, аніж ліва, а зараз… Дуже жорсткі карантинні заходи… А коли путін одночасно з‘являється в двох різних містах росії, а потім пропаганда каже, що це запис”, – розповідає Жданов.

Сам президент рф фізично вже не особливо впливає на процеси в росії. Більше того, невідомо, де він взагалі знаходиться і що робить. А російська верхівка, аби зберегти владу, буде й надалі підтримувати цей “бренд путіна”, тоді як насправді рішення прийматимуться “десь в глибинах кабінетів кремля”, впевнений Жданов. 

Реальний путін чи збіговисько двійників: що відомо

Чутки про те, що насправді у російського президента є як мінімум декілька двійників, а сам він невідомо де та невідомо чим займається, не є чимось новим. Ця теорія дуже популярна в Україні, її жваво обговорюють в західних медіа, навіть частина російського суспільства не сумнівається в тому, що в їхнього лідера існують двійники. Зокрема, про це прямо казав терорист Ігор Стрєлков-Гіркін.

Перше, що варто розуміти з цього приводу: достеменно ми не знаємо та навряд чи колись дізнаємося справжню відповідь на це питання. Друге та найважливіше: чи є в путіна двійники, чи ні – для України та світу це не міняє взагалі нічого. Кривава загарбницька війна як ішла, так і продовжується. В росії як намагалися, так і продовжують намагатися інтегрувати тимчасово окуповані території у свій склад – та ще й захопити нові. І відступатися від своїх цілей кремль не планує. І нарешті третє: цілком можливо, що путін все ж має двійників, як і багато інших диктаторів, військових діячів, знаменитостей, тощо. У світовій практиці це не є якимось ноу-хау.

Тож чи так важливо українцям, справжній путін приїздив до зруйнованого росіянами Маріуполя чи це був його двійник? Це аж ніяк не змінює суті всього того, що відбувається сьогодні.

Коли ми не знаємо правди, то логічніше виходити з принципу “бритви Оккама” – “не ускладнювати” реальність. Скоріше за все, путін живий (хоча й явно хворий). Скоріше за все, саме він приймав рішення йти війною на Україну та продовжує керувати своєю державою далі. Як, скоріше за все, правильним є й те, що він давно справді перетворився на “бренд” російської влади і виконує роль арбітра для системи та внутрішнього стрижня її монолітності та легітимності. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Як відрізнити справжнього путіна від двійника по методу терориста Гіркіна
  • Чи мають ЗСУ плацдарми на лівому березі Дніпра та чи залишилися якісь вороги на правому – пояснення Жданова

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь