У “Дії” з’являться послуги для усиновлення та допомоги дітям: коли та які саме

Вже у понеділок, 4 вересня, у сервісі “Дія” будуть доступні чотири нові соціальні послуги. Серед них – допомога в усиновленні та допомога дітям з інвалідністю.

Про це повідомив заступник міністерки соціальної політики Костянтин Кошеленко в ефірі “Українського радіо”.

Новими послугами можна скористатися через застосунок “Дія”. До них увійшли:

  • допомога при усиновленні дитини;
  • допомога людині, яка доглядає за хворою дитиною;
  • допомога особам з інвалідністю дитинства та дітям з інвалідністю;
  • допомога на дитину одинокій матері або батьку.

“Зараз в Україні, на жаль, багато дітей залишається без батьків. І такий комплекс послуг з усиновлення він актуальний, і його актуальність зростає”, – зазначив Кошеленко.

Наразі на порталі послуг можна податися та отримати первинну консультацію з усиновлення. Після цього можна зареєструватися кандидатом на усиновлювача, що спрощує бюрократичний непрозорий процес. 

“Зараз люди, які задумались про усиновлення, необов’язково повинні йти особисто в Службу у справах дітей, а можуть розпочати цей шлях на порталі “Дія”, – додав він.

Дія: останні новини

Українські студенти теж можуть знайти для себе у “Дії” багато чого корисного. Зокрема, допомогу у надсиланні документів до навчальних закладів та поселенні у гуртожиток завдяки QR-коду. Крім того, можна отримати знижку на навчання.

Також у застосунку “Дія” з’явилися нові корисні функції, якими можуть скористатися моряки. Тепер вони зможуть отримувати потрібні послуги онлайн без купи паперових документів. Експерти пояснили, як можна скористатися цими функціями.

Крім того, в Україні з’явиться аналог Дії для освіти – Мрія. Про це повідомив міністр Михайло Федоров на освітній конференції Серпнева. Що там буде і коли новим додатком можна буде скористатися? Розбирався Інформатор.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Дія просить українців ставити їй оцінки – як це зробити
  • У застосунку "Дія" нові послуги для моряків – як скористатися
  • Навіщо бізнесу потрібна Дія: економія часу та простий документообіг онлайн

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь