У Києві на укриття виділили 133 млн грн: як розподілять кошти

Влада Києва виділила додаткові кошти на обладнання споруд цивільного захисту населення в десяти районах міста – майже 133 млн грн. Проте вся сума буде розподідена нерівномірно: на капремонт вже існуючих укриттів піде 41,6 мільйона гривень, а на проєктування їх будівництва – 91 мільйон гривень.

Про це зазначається у Програмі економічного і соціального розвитку міста Києва на 2021-2023 роки, яка була ухвалена депутами Київської міської ради під час засідання. Окрім того, у межах внесених змін до Програми на 2023 рік, Київрада збільшила фінансування міської цільової програми “Захисник Києва” на 2022-2024 роки на 100 млн гривень.

Паралельно з цим місцева влада проводить повторні перевірки стану укриттів  та продовжує перевіряти “Пункти незламності” у рамках підготовки до осінньо-зимового періоду. Глава уряду Денис Шмигаль наголошував, що перед опалювальним сезоном наша країна має бути готова до всіх можливих сценаріїв на тлі повномасштабної війни.

Стан укриттів в Україні

Нагадаємо, що в червні дитина та дві жінки не змогли потрапити до закритого укриття в Києві і загинули. Трагедія дала новий поштовх для перевірки всіх бомбосховищ у столиці та порушила хвилю питань до місцевої влади та військових адміністрацій.

По всій країні проводили масштабну перевірку стану бомбосховищ. Результати вичвилися невтішними. Президент Володимир Зеленський доручив посилити кримінальну відповідальність за неналежне утримання укриттів та ненадання до них доступу.

В Україні майже половина дитсадків не мають укриттів. У деяких бомбосховищах нестерпні умови, а у Білій Церкві на Київщині невідомі впродовж однієї доби 24 липня пограбували відразу три укриття. Вони були доступними для перебування там людей в часи, коли була відсутня тривога. З приміщень винесли все майно та пошкодили електрокабель.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Розкрадання на укриттях у школах: у Києві під суд відправлять трьох посадовців – подробиці
  • Київська влада запропонувала використовувати станції метро як укриття для дитсадків: що відповіли у Мінстратегпромі
  • Повітряна тривога у Києві: три станції працюють лише в режимі укриття, рух поїздів змінено – подробиці

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь