У Львові не буде світла до двох місяців: Садовий

Мер Львова Андрій Садовий заявив, що львів’янам потрібно бути готовими до відключення електроенергії, яке може тривати до двох місяців.

Про це міський голова заявив під час сесії Львівської міськради.

“На початку 2022 року наша енергетична система мала семикратний запас міцності. Станом на сьогодні маємо двократний запас міцності. Цей двократний запас можна дуже легко втратити. Ми маємо певний запас міцності з точки зору наших комунальних підприємств, але без електропостачання виживати буде складно. Тому нам треба готуватись до ситуації, коли Львів може бути місяць, а то й два бути взагалі без електропостачання. Це не жарт, я це говорю на повному серйозі”, – заявив Андрій Садовий.

Чи готовий Львів до зими?

За його словами, місто досить розслаблено готується до опалювального сезону, тоді як ризики надзвичайно високі.

“Питання заправлення генераторів дизелів, питання транспортування води – має бути така опція. Бо ми надіємось, що ми візьмемо без проблем, Окко нам дасть. Коли буде складна ситуація, попит буде у сто разів більший. А місто має мати все своє. Треба готуватись до складних періодів. Ситуація, на мою думку, надзвичайно складна. Маємо мати спроможність вижити, коли електропостачання не буде тижнями, а то й місяцями”, – сказав мер Львова.

Заступниця міського голови Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк зазначила, щоб львів’яни якісно пройшли через осінньо-зимовий період, необхідно закупити паливовози та водовозки.

“Нам ще потрібно докупити паливовоз. У випадку, якщо станеться так, що необхідно буде довозити пальне до точок, де є дизельгенератори. І нам треба закупити водовозку. Це є важливо, адже наразі водовозок нам бракує”, – пояснила вона.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь