У роботі “Приватбанку” масовий збій: які проблеми відчули клієнти банку

В роботі “ПриватБанку” сьогодні, 30 серпня, стався збій. Клієнти скаржаться на масові повернення переказів з наших карток та оплат у магазинах. На це вже звернули увагу голова “Монобанку” та блогери. 

Про це повідомив співзасновник Monobank Олег Гороховський у своєму Телеграм-каналі. Він додав допис о 21:15 за Києвом.

“В Приваті збій. Масові повернення переказів з наших карток та оплат у магазинах. Бажаємо колегам скоріше піднятися”, – йдеться у повідомленні.

Крім цього, як повідомляють у соцмережах, у багатьох не вдалось зробити донат для військових ЗСу через додаток “ПриватБанку”. Наразі представники банку ще не дали коментарі щодо проблем у роботі.

Станом на 21:38 Гороховський уже заявив, що проблема у “Приватбанк” вже вирішена.

“ПриватБанк”: останні новини 

Нагадаємо, що останній раз збій в роботі банку стався 6 червня. Тоді в магазинах Києва через збій утворились черги. У відділі клієнтської допомоги “Привату” збій підтвердили.

Крім цього, останнім часом українці масово почали скаржитися на дивні комісії ПриватБанку. При оплаті товарів на пошті у них двічі списувались гроші. 

Також у Приваті пояснили, чи зможе банк допомогти у випадку шахрайства. Одна з клієнток банку поскаржилась, що продавець взяв у неї передоплату у розмірі 100% за товар, а потім зник. Товар, за який вона заплатила, їй не прийшов, а номера телефонів шахрая відразу були заблоковані.

“У разі спроби здійснення щодо вас шахрайських дій банк не має можливості виступати в ролі заявника в поліцію, у зв´язку з тим, що стороною, проти якої ці дії були спрямовані, є ви. Для проведення розслідування за фактом шахрайства рекомендуємо вам звернутися в правоохоронні органи, які зможуть отримати всю необхідну інформацію за офіційним запитом”, – відповів представник “Приватбанку”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Підприємці Дніпра зможуть отримати пільгові кредити в Приватбанку, Ощадбанку та інших державних банках: хто та на яких умовах
  • Клієнт ПриватБанку поскаржився на долари з каси – що не так з купюрами
  • Чи можна користуватися Приватбанком, якщо у вас немає мобільного телефону: відповідь банка

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь