Зеленський звільнив голову Івано-Франківської РДА за пияцтво

Президент України Володимир Зеленський підписав указ про звільнення голови Івано-Франківської РДА Олександра Ярощука. Він знаходився на посаді голови з березня 2021 року. Причиною звільнення, судячи зі вказаної сатті Закону про працю, є поява на роботі в нетверезому стані. 

Про це йдеться у розпорядженні голови держави на офіційному вебсайті. Указ був оприлюднений сьогодні, 31 липня.

“Звільнити Ярощука Олександра Анатолійовича з посади голови Івано-Франківської районної державної адміністрації Івано-Франківської області відповідно до пункту 7 частини першої статті 40 Кодексу законів про працю України”, – йдеться у документі.

Згідно з Кодексом законів про працю України, пункт 7 частини першої статті 40 передбачає, що власник або уповноважений ним орган може розірвати трудовий договір з працівником за появу на роботі в нетверезому стані, у стані наркотичного або токсичного сп’яніння.

Указ щодо звільнення голови РВА

Указ щодо звільнення голови РДА

Олександр Ярощук: що відомо 

Олександр Ярощук займав посаду голови Івано-Франківської РДА з 5 березня 2021 року. Він народився 14 серпня 1969 року в Івано-Франківську. Очолював приватне підприємство “Ярко-ІФ”. Олександр Ярощук – учасник Революції гідності. У 2014 році балотувався на вибори до Верховної ради України VIII скликання від політичної партії “Народний фронт”, але не пройшов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

  • Всіх обласних воєнкомів в Україні звільнено: Зеленський підписав указ
  • Зеленський звільнив посла у Британії, який розкритикував його відповідь Воллесу
  • Зеленський звільнив посла України в Білорусі. Указ

Источник

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь