єЧерга відтепер запрацює для водіїв легкових авто

єЧерга відтепер запрацює для водіїв легкових авто 27.02.2024 15:20 Укрінформ Кабінет міністрів ухвалив постанову, що передбачає поширення електронної черги при перетині кордону на водіїв легкових автомобілів.

Про це повідомив Прем’єр-міністр Денис Шмигаль під час засідання уряду, передає Укрінформ.

«Невід’ємним елементом підвищення якості державного управління є реформа цифровізації. Ми продовжуємо масштабувати наш успішний проєкт єЧерга для зручного перетину кордонів», — зазначив глава уряду.

Він поінформував, що уряд ухвалив постанову, яка поширює електронну чергу і на водіїв легкових авто.

За словами прем’єра, за допомогою цього сервісу транспортні засоби перетнули кордон вже понад 800 тисяч разів.

«Це зручно і пришвидшує весь процес. Плюс знімає питання зловживань», – додав Шмигаль.

Пресслужба Міністерства розвитку громад, територій та інфраструктури України прокоментувала ухвалення постанови у Телеграмі.

«Міністерство відновлення України продовжує підготовку до розробки нового функціоналу послуги єЧерга – можливості реєструватись в системі для перетину кордону водіями легкових автомобілів. У рамках цієї роботи Кабмін схвалив можливість інформаційного обміну між системою єЧерга та порталом «Дія», – йдеться в повідомленні.

Наголошується, що відповідні зміни до постанови №1349 було схвалено на засіданні уряду 27 лютого.

Затверджені зміни передбачають, що бронювання місця в черзі для перетину кордону буде можливим як через додаток єЧерга, так і через додаток «Дія».

Як повідомлялось, проєкт Електронна черга для перетину кордону вантажівками стартував у грудні 2022 року з пілоту на пункті пропуску “Ягодин – Дорогуськ”. Із серпня 2023 року до тестування послуги були долучені автобуси.

Автомобіль Кабмін Кордон Шмигаль Додаток “ДІЯ” єЧерга

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь