Із близько 20 тисяч викрадених Росією дітей в Україну вдалося повернути 800 – Верещук

Із близько 20 тисяч викрадених Росією дітей в Україну вдалося повернути 800 – Верещук 24.06.2024 17:31 Укрінформ Із 20 тисяч офіційно зареєстрованих викрадених Росією дітей до України вдалося повернути 800.

Як передає Укрінформ, про це віцепрем'єр-міністр – міністр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій Ірина Верещук повідомила в інтерв'ю 24 каналу.

"Сьогодні ми не знаємо точної цифри дітей, яких вивезли. Те, що нам вдалося встановити, – це близько 20 тисяч дітей, з них 800 вже повернули. Є випадки, коли діти з їхніми опікунами повертались в треті країни. Це процес, який постійно триває", – сказала вона.

Верещук зауважила, що українські органи влади шукають дані про дітей через Європол, європейські та світові інститути.

"Якщо знаходимо, що дитина перебуває за кордоном, то викреслюємо зі списку. Але нам потрібна інформація щодо місця перебування наших дітей, щодо їхніх списків, і ми це просимо через міжнародну спільноту", – сказала віцепрем'єрка.

Як повідомляв Укрінформ, російські окупанти почали знову примусові медогляди українських дітей, яких після цього вивозитимуть у далекі регіони РФ на «оздоровлення».

Депортація Діти Тимчасова окупація Верещук

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь