Із російського полону вдалося повернути понад 700 нацгвардійців – Півненко

Із російського полону вдалося повернути понад 700 нацгвардійців – Півненко Фото 05.06.2024 12:32 Укрінформ З російського полону вдалося повернути понад 700 нацгвардійців.

Про це заявив командувач Національної гвардії України бригадний генерал Олександр Півненко. Як передає Укрінформ, про це Міністерство внутрішніх справ повідомило у Телеграмі.

Півненко відвідав військовослужбовців НГУ, які нещодавно повернулися з російського полону.

"Зараз головна увага спрямована на лікування, реабілітацію та всебічну підтримку бійців. У Нацгвардії функціонують підрозділи соціального супроводу. Крім того, відпрацьований алгоритм, який дозоляє у короткі терміни відновити документи для надання допомоги військовослужбовцям. Постійно працюємо над покращенням умов для комфортного перебування бійців, які проходять лікування та реабілітацію", – зазначив командувач.

Півненко повідомив, що наразі з російського полону вдалося повернути понад 700 нацгвардійців.

Також командувач Нацгвардії наголосив, що комунікація з рідними і близькими воїнів, що досі перебувають у полоні, відбувається постійно, як і взаємодія з уповноваженими органами та Координаційним штабом з питань поводження з військовополоненими.

Як повідомляв Укрінформ, 31 травня в Україну в результаті обміну повернули з російського полону 75 воїнів та цивільних.

Фото ілюстративне: Галицький кореспондент

Нацгвардія Війна Полонені Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь