Ізраїль запровадив обмеження на в’їзд для українців – Київ готує симетричну відповідь

Ізраїль запровадив обмеження на в'їзд для українців – Київ готує симетричну відповідь 21.06.2024 20:45 Укрінформ Україна запровадить аналогічні вимоги попереднього затвердження для громадян Ізраїлю, зокрема паломників, у відповідь на рішення Ізраїлю змінити політику в'їзних віз і запровадити обмеження на в'їзд для громадян України.

Про це посольство України в Ізраїлі повідомило у Фейсбуці, передає Укрінформ. 

Як зазначається, з 1 липня громадяни країн з безвізовим доступом до Ізраїлю, включаючи Україну, повинні подати документи на отримання дозволу ETA-IL на перебування до 90 днів.

У посольстві наголосили, що Україна та Ізраїль підтримують тісні зв'язки з моменту розроблення безвізової політики у 2010 році.

«Однак нещодавні дії Ізраїлю, як-от обмеження на в'їзд для українських біженців і відмова у в'їзді багатьом українцям, призвели до напруження цих відносин. Остання вимога фактично припиняє дію безвізового режиму. У відповідь Україна запровадить аналогічні вимоги попереднього затвердження для громадян Ізраїлю, включно з паломниками», – заявив посол України Євген Корнійчук.

У дипвідомстві додали, що ця взаємна акція вплине на тисячі релігійних паломників, які щорічно відвідують Україну.

«Україна залишається відкритою до діалогу з Ізраїлем для обговорення та перемовин щодо змін у політику подорожей на користь обох країн», – йдеться у повідомленні посольства.

Як повідомляв Укрінформ, Ізраїль оновлює порядок в’їзду для іноземців через сервіс ETA-IL (Electronic Travel Authorization ) для громадян держав, з якими має угоди про безвізовий режим. Для України нововведення запрацює з 1 липня. 

Ізраїль Посол Україна

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь