АРМА управлятиме ТРЦ «Gulliver» після отримання ухвали суду

АРМА управлятиме ТРЦ «Gulliver» після отримання ухвали суду 28.06.2024 11:09 Укрінформ Національне агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) очікує повний текст ухвали суду щодо ТРЦ «Gulliver», щоб розпочати передбачені законом заходи з управління активом.

Про це повідомила голова АРМА Олена Дума в Телеграмі, передає Укрінформ.

«Щодо передачі в управління АРМА ТРЦ «Gulliver» <…> АРМА діє виключно в рамках законів України та керується у своїй діяльності нормами спеціального закону про Нацагентство, відповідно до якого (ст. 19) приймає в управління актив на підставі ухвали суду, копія якої надсилається до АРМА. Відтак очікуємо на повний текст ухвали Київського апеляційного суду», – йдеться в повідомленні.

Дума підкреслила, що дії уповноважених осіб Нацагентства щодо управління активами передбачені виключним переліком, зазначеним у цьому ж спеціальному законі.

Отже, за процедурою спочатку треба прийняти арештований актив за актами приймання-передачі від прокурора за відповідною ухвалою суду. Потім – забезпечити огляд активу, за результатами якого складається звіт та публікується оголошення. Наступний крок – здійснити відбір юридичної особи, яка має здійснити оцінку арештованих активів. Останнім етапом є проведення прозорого конкурсу за новими транспарентними, конкурентоспроможними процедурами, де буде обрано управителя арештованого активу.

Як повідомлялося, на початку червня у межах кримінального провадження про несплату податків суд ухвалив рішення про передачу ТРЦ «Гулівер» в управління АРМА.

Фото: vikna.tv

Суд АРМА Київ ТЦ "Гулівер" Активи

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь