Австрія запропонувала прийняти на лікування українських дітей з «Охматдиту»

Австрія запропонувала прийняти на лікування українських дітей з «Охматдиту» 09.07.2024 13:33 Укрінформ Австрія запропонувала Україні прийняти на лікування пацієнтів київської дитячої лікарні "Охматдит", пошкодженої російською ракетою.

Як передає Укрінформ, про це повідомив у соцмережі Х міністр охорони здоров’я Австрії Йоганнес Раух.

"Бомбардування (дитячої) лікарні в Києві – це жахливий воєнний злочин. Сьогодні я запропонував Україні прийняти дітей для забезпечення їх подальшого лікування. Наразі тривають необхідні роз'яснення", – йдеться у повідомленні.

Міністр додав, що після російської атаки на "Охматдит" у Києві навіть діти, хворі на рак, залишилися без лікування, а за новонародженими доглядають на вулиці. "Ми допоможемо забезпечити догляд за тими, хто вижив", – запевнив він.

Як повідомляв Укрінформ, у понеділок, 8 липня, Росія завдала масованих ударів по Києву, Дніпру, Кривому Рогу та інших містах України. Станом на ранок 9 липня відомо про майже 40 загиблих, серед них четверо дітей, та 170 постраждалих. У столиці одна з ракет влучила в будівлю дитячої лікарні «Охматдит». Зруйновані два поверхи корпусу лікарні площею приблизно 400 кв. м. Пошкоджені кілька інших корпусів.

Австрія Діти Охматдит

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь