Близько 15% українців оновили свої дані в застосунку «Резерв+»

Близько 15% українців оновили свої дані в застосунку «Резерв+» 06.06.2024 12:59 Укрінформ На сьогодні близько 15% військовозобов'язаних українців уточнили свої дані в застосунку "Резерв+".

Про це в ефірі телемарафону "Єдині новини" повідомив речник Міністерства оборони Дмитро Лазуткін, передає кореспондент Укрінформу.

"Насправді цифра, яка сьогодні у нас є актуальною по Резерву+, 1 мільйон 412 тисяч (людей, які уточнили дані у застосунку – ред.). Напочатку були невеликі технічні проблеми, але зараз ця процедура триває кілька хвилин: треба уточнити своє місце проживання, телефон, електронну пошту і таким чином виконати норму закону. В Резерву+ є великий потенціал, будемо спостерігати за динамікою. На даний момент близько 15% уточнили свої дані", – сказав Лазуткін.

За його словами, за кордоном оновили свої дані понад 18 тисяч українців, переважно це мешканці Польщі, Чехії, Німеччини, Канади та США.

"Ці країни є лідерами, а взагалі застосунок зараз можна завантажити фактично по всьому світу. 157 країн на даний момент користуються застосунком", – додав речник МОУ.

Як повідомляв Укрінформ, застосунок «Резерв+» оновили майже 1,4 млн українців, зокрема 190 тисяч жінок.

Міноборони Військовозобов'язані Єдині новини Застосунок «Резерв+»

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь