Британські фермери передали українським військовим 27 пікапів із гуманітарною допомогою

Британські фермери передали українським військовим 27 пікапів із гуманітарною допомогою Фото 02.03.2024 14:31 Укрінформ Британські фермери 2 березня привезли до Львова 27 пікапів із гуманітарною допомогою для українських захисників у межах акції «Пікапи для миру».

Про це у Телеграмі повідомляє начальник Львівської ОВА Максим Козицький, передає Укрінформ.

«Сьогодні британський фермер Марк Лерд та ще 45 його друзів привезли на Львівщину 27 пікапів. Машини наповнені інструментами, лопатами, запасними шинами, медикаментами, одягом, генераторами, палатками, спальними мішками та іншою гуманітарною допомогою для наших оборонців», – написав Козицький.

За його словами, ці 27 позашляховиків, відповідно до запитів, які військові частини скерували у Львівську ОВА, передали 24 ОМБр імені Короля Данила, 125 ОБр ТрО, 150 навчальному центру Командування Сил ТрО ЗСУ, а також спецпідрозділу «Омега» та для підсилення мобільних вогневих груп на Львівщині.

Загалом у межах акції «Пікапи для миру» британські фермери передали на передову вже понад 300 машин.

Як повідомлялось, свою благодійну акцію з підтримки українських захисників британські фермери називають Pickups for Peace («Пікапи для миру»). Вони передають машини українським військовим здебільшого із власних господарств.

Фото: Львівська ОВА

Британія Львівщина ЗСУ Фермер Війна з Росією

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь