Буданов зустрівся з британським добровольцем, який написав книгу «В’язень Путіна»

Буданов зустрівся з британським добровольцем, який написав книгу «В’язень Путіна» Фото 30.05.2024 17:16 Укрінформ Начальник Головного управління розвідки Міноборони України Кирило Буданов зустрівся з військовим Міжнародного легіону ГУР МОУ, британцем Ейденом Асліном, який пережив полон і написав книгу «В’язень Путіна».

Як передає Укрінформ, про це ГУР МО повідомляє у Фейсбуці.

У квітні 2022 року в оточеному Маріуполі Аслін був захоплений у полон російськими військами та «засуджений» до смертної кари.

Проте за кілька місяців, зокрема завдяки зусиллям Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими, воїна вдалося врятувати з ворожого полону разом зі ще 214-ма захисниками України.

Під час реабілітації Ейден Аслін написав книгу «В’язень Путіна», на сторінках якої розповів про свій досвід перебування у полоні. Книга була видана у британському видавництві Penguin Books.

Під час зустрічі Ейден подарував книгу генерал-лейтенанту Кирилу Буданову. Начальник ГУР МО України вручив британському добровольцеві підписаний прапор Міжнародного Легіону, який Ейден передасть бойовим побратимам.

Як повідомлялося, 21 вересня 2022 року в результаті обміну вдалося повернути з російського полону понад 200 українських захисників, а також 10 іноземців. Російській стороні повернули підозрюваного у державній зраді народного депутата Віктора Медведчука та ще 55 військових РФ. Британські добровольці, яких повернули з полону, зокрема Аслін, розповідали про тортури та знущання з боку бойовиків в тимчасово окупованому Донецьку.

Британія Військові Буданов

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь