Цифрове посвідчення ветерана може повністю замінити паперове

Цифрове посвідчення ветерана може повністю замінити паперове 21.06.2024 19:03 Укрінформ Електронне посвідчення ветерана в «Дії» невдовзі зможе повністю замінити паперовий документ. Отримувати «книжечку» можна буде за бажанням.

Про це повідомила в Телеграмі пресслужба Міністерства цифрової трансформації, передає Укрінформ.

«Уряд підтримав зміни до законодавства, які дозволять отримувати та використовувати лише електронне посвідчення ветерана в «Дії». А паперове ветерани отримуватимуть за бажанням», – йдеться в повідомленні.

Відповідні зміни має ще затвердити Верховна Рада.

У Мінцифри зауважили, що посвідчення в «Дії» можна перевірити за QR-кодом всього в один клік. Тож після ухвалення змін зменшиться кількість підроблених чи застарілих паперових документів.

Цифрове посвідчення – спільний проєкт Мінцифри і Міністерства у справах ветеранів України, започаткований за підтримки «Проєкту підтримки Дія», який впроваджується Програмою розвитку ООН (UNDP) в Україні за фінансування Швеції, та за експертної підтримки проєкту DT4UA, що фінансує Європейський Союз і впроваджує E-Governance Academy.

Як повідомлялося, 5 червня Міністерство цифрової трансформації запустило в «Дії» послугу з оформлення електронного посвідчення ветерана. Додати документ у застосунок може учасник бойових дій, людина з інвалідністю внаслідок війни, учасник війни, постраждалий учасник Революції гідності, член сім’ї загиблого ветерана війни, член сім’ї загиблого захисника і захисниці України.

Фото: armyinform.com.ua

Законопроєкт Ветерани війни Мінцифри

Источник: www.ukrinform.ua

No votes yet.
Please wait...

Залишити відповідь